Beskid Niski w pigułce

 

„Beskid Niski w pigułce”


01.09.2018 – 05.09.2018

 
Obóż Wędrowny w Beskidach
 
Zapraszamy do udziału w obozie po którym docenicie piękno i wartość Beskidu Niskiego, wciąż mało znanego. Przez 5 dni zapoznamy się z burzliwą historią tych ziem oraz ich rodowitymi mieszkańcami. Poznamy budownictwo ludowe, dzieje I i II wojny światowej oraz dzikie zakątki Magurskiego Parku Narodowego. Beskid Niski, to najdziksze pasmo gór w Polsce. Zapomniane doliny, orne pola, pastwiska i wsie z łemkowskimi cerkwiami i rozsianymi wokół przydrożnymi kapliczkami. Miejsca, które niegdyś tętniły ludzkim życiem, dziś stały się miejscem życia zwierząt. To tu jak na dłoni można obserwować proces „upominania” się przyrody o swoje. „Zaszyjemy” się w tej naturze i atmosferze starej, pełnej życia, wsi. Wieczory to odpoczynek w głębokiej ciszy pod gwiazdami, a czasem rozśpiewany przy ognisku.
Naprawdę warto. Będziecie zadowoleni!

 
 
 
Termin:  01.09.2018 – 05.09.2018. Rozpoczęcie godz. 12.00 w Dukli przy kościele OO. Bernardynów. Zakończenie około godziny 12.00 tamże.
 
Zapisy do wyczerpania miejsc. Minimalna liczba uczestników 5 osób, maksymalna 15 osób.
 
Cena. Całość obozu, czyli 5 dni obozowych = 620 zł.
 
W cenie: 4 noclegi w standardzie obozów wędrownych (schroniska górskie, pensjonaty, chaty studenckie); wyżywienie (śniadanie, prowiant na drogę, obiadokolacja); duża dawka wiedzy (i opieka) od sprawdzonych przewodników górskich!; wejście na teren Magurskiego Parku Narodowego; ubezpieczenie NW.
 
Koszt obozu nie obejmuje: wejścia do obiektów zwiedzanych (możliwość zwiedzania np. muzeum, cerkwi – wejście wedle chęci/zainteresowania uczestnika).

Obóz Wędrowny w Beskidach
Sposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem w całości, w kwocie 620 zł/osoba.

 
Termin płatności do dnia 01.08.2018.
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na obóz „Beskid Niski w pigułce” wynosi 15 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, dla danego obozu, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. zapiszą się na listę, 2. przekażą umowę oraz 3. wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 8 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.
 

Dodatkowa usługa przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania będzie realizowana jeżeli zapisze się na nią minimum 10 osób. Opłata za usługę wynosi 100 zł/osoba.
 

Coś o trasie i noclegach. Obóz nie jest trudny technicznie. Trasy nie wymagają ponad przeciętnej kondycji. Obóz o wybitnych walorach krajoznawczych. Podczas obozu zwiedzimy m.in. Muzeum Magurskiego Parku Narodowego, cerkiew w Kotani oraz Muzeum Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej. Będziemy nocować w klimatycznych miejscach, gdzie zawsze można liczyć na ciekawe towarzystwo.
 

Co zabrać? Zajrzycie do naszej ściągi na stronie internetowej. Polecamy wygodny turystyczny plecak maksymalnie do 50l. Generalnie zabieramy najpotrzebniejsze rzeczy, by przez 4 dni móc komfortowo poruszać się na szlaku.
 

Kto uraczy nas słowem przewodnickim? Na szlaku i poza nim zadba o nas Grzegorz Sirociuk (Przewodnik Beskidzki, Przewodnik SKPB Warszawa oraz Grzegorz. Obozy Wędrowne instruktor survivalu), który z radością prowadzi wycieczki w polskich górach oraz po górskich szlakach Ukrainy i Rumunii. Góry to całe jego życie. Chętnie dzieli się swoją pasją i skutecznie zaraża nią innych. Wieczory najchętniej spędza przy ognisku grając na gitarze.
 
Dojazd i powrót do i z obozu we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.

 

Pobierz:
1. Beskid Niski w pigułce 2018. INFO i CENA
2. Beskid Niski w pigułce 2018. Plan
3. Umowa udziału Beskid Niski w pigułce 2018

 
Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać „Beskid Niski w pigułce” oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide