Obóz Wędrowny „Bieszczadnik”. Główny Szlak Beskidzki

left-arrow50

 Obóz Wędrowny „Bieszczadnik”

12.08.2017 – 01.09.2017

 

Najdłuższy w Polsce szlak górski. Przejdziemy najciekawsze obszary polskich Beskidów od Beskidu Śląskiego przez Beskid Żywiecki i Makowski, Gorce, Beskid Sądecki, Beskid Niski do Bieszczad. Przejście całego szlaku jednym ciągiem, to spore osiągnięcie i powód do dumy. Nie jesteśmy w stanie w niebanalny i krótki, syntetyczny sposób słowami opisać 500 kilometrów przygód i widoków, które czekają nas na trasie. Idźmy w stronę Bieszczad!

 

Termin:  12.08.2017 – 01.09.2017. Rozpoczęcie godz. 11.00 PKP Ustroń Zdrój. Zakończenie ok. godz. 13.00 Wołosate.

Czas trwania i długość: przez 21 dni przejdziemy szlakami ok. 500 km (średnio 23,8 km/dzień).

 

Zapisy do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach tutaj.

 

Ceny. Dzień obozowy = 160 zł. Możesz być z nami na szlaku minimum 1 dzień. Ostateczna cena do zapłaty za obóz zależna jest od ilości dni na obozie wg zapisu. Całość obozu, czyli 21 dni obozowych = 3360 zł.

 

W cenie: 20 noclegów w standardzie obozów wędrownych (schroniska górskie, agroturystyki, pensjonaty, namioty – rozbijane wcześniej przez kadrę organizatora); wyżywienie (tylko od sprawdzonych kuchmistrzów, trzy posiłki dziennie: śniadanie, prowiant na czas wycieczki, obiadokolacja); duża dawka wiedzy (i opieka) od sprawdzonych przewodników górskich!; ubezpieczenie NW.

Ceny nie obejmują wejścia do obiektów biletowanych (możliwość zwiedzania np. muzeum, cerkwi – wejście wedle chęci/zainteresowania uczestnika oraz opłat za wejścia na teren Parków Narodowych).

 

Dopłaty: 30 zł/dzień za przewożenie plecaków do miejsc zakwaterowania. Usługa realizowana jest kilka razy na danym obozie, gdyż w niektórych miejscach realizujemy więcej niż 1 nocleg (na szlak dowozi nas wtedy bus). Zgłoszenie chęci skorzystania z tej usługi i płatność za nią możliwe jest podczas trwania obozu.

 
Dojazd i powrót z obozu we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż, z danego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników, z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników, który wynosi w zależności od obozu od 15 do 25 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, dla danego obozu, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: zapiszą się na listę, przekażą umowę oraz wniosą opłatę.

 

Uczestnikiem Obozu Wędrownego/Rowerowego może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, po sprawdzeniu czy na dany obóz są wolne miejsca:
  • Zapisze się na listę. Zgłoszenia przyjmujemy przez wypełnienie formularza rezerwacyjnego, w ostateczności mailowo na adres biuro@obozywedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan). Umowa do pobrania w dokumentach. Umowa musi zostać odesłana nie później niż na 7 dni przed dniem startu w wybranym obozie wędrownym/rowerowym.
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Opłatę można wnieść w całości za dany obóz lub w rozbiciu na zaliczkę 30% + pozostałe 70% należności. Zaliczka potwierdza pewność miejsca na danym obozie. Wpłata w całości za dany obóz lub drugiej raty zaliczki następuje nie później niż na 7 dni przed terminem startu w wybranym obozie wędrownym/rowerowym. Wpłata (i zapis) możliwa jest po dniu startu danego obozu, po wcześniejszym spawdzeniu stanu wolnych miejsc. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę wybranego obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

Po otrzymaniu przez nas zgłoszenia uczestnika wysyłamy mailowo dokumenty, w tym trasę obozu.
napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide