Bieszczady na dziko

left-arrow50

Bieszczady na dziko


14.07.2019 – 18.07.2019
01.09.2019 – 05.09.2019

 


Doświadczymy prawdziwego traperskiego klimatu Biesów. Na tym obozie zasmakujemy dawnej turystyki, gdzie z plecakiem, gitarą i mapą przemierzało się mało uczęszczane rejony gór. Będziemy poruszali się tam gdzie „niedzielny turysta” nie zagląda. Będziemy wspólnie gotowali na ognisku, myli się w potokach oraz zasypiali, oglądając gwiazdy. Każdy dzień obozowy będziemy kończyć „czymś dla ducha”. Z dala od cywilizacji, zasięgu i problemów. Cóż więcej pisać – warto!

 
biegówki. obozy

 

Kto będzie nas szkolił?
1234
Na szlaku i poza nim zadba o nas Asia Opyrchał. Jako przewodnik beskidzki, Asia prowadzi wycieczki od 2014 roku. Ciągle inwestuje w swój rozwój oraz nabywa nowe umiejętności poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach. Największą uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa podczas wycieczek, dlatego też ukończyła szkolenia z udzielania pierwszej pomocy oraz metodyki prowadzenia grup w różnych warunkach. W 2018 roku nabyła uprawnienia Międzynarodowego Przewodnika Górskiego (International Mountain Leader UIMLA). Dzięki nim możemy poznać z Asią nie tylko piękne polskie górskie zakątki, ale także te znajdujące się za granicami naszego kraju.

 

Cena
5 dni obozu z pełnym pakietem świadczeń = 680 zł

 
W cenie
– 4 noclegi w standardzie obozów wędrownych (schroniska górskie, osady i bazy turystyczne, namioty)
– 2 posiłki dziennie: śniadanie, obiadokolacja (pierwszego dnia obiadokolacja, ostatniego śniadanie)
– bilety do Bieszczadzkiego Parku Narodowego
– dojazd busem na szlak
– ubezpieczenie NNW
– opieka sprawdzonego przewodnika górskiego
– spora dawka wiedzy

 

 
Plan
Dzień 1
Spotykamy się o godzinie 13:00 w hostelu „Dzika perspektywa” Lutowiska 7M. Po kawie i ciastkach udamy się na pasmo Otrytu na miejsce naszego noclegu (Chata Socjologa). Wieczorem obiadokolacja oraz ognisko integracyjne.
Dzień 2
Dzień zaczynamy śniadaniem o godzinie 8:30. Następnie wyruszamy na szlak: Otryt – rez. Hulskie – Krywe. Tego dnia na szlaku spędzimy około 6 godzin. Nocujemy w opustoszałej dawnej wiosce w drewnianej chacie. Wieczorem wspólnie przygotowana obiadokolacja oraz ognisko, w tle z gitarą.
Dzień 3
Po śniadaniu udamy się na piękny, mało uczęszczany szlak: Krywe – Zatwarnica –Magura – Dwernik Kamień – Nasiczne. Tego dnia na szlaku spędzimy około 6 godzin. Nocleg zaplanowany jest w bazie ZHP Gdańsk. Dzień zakończymy obiadokolacją oraz ogniskiem.
Dzień 4
Tego dnia po śniadaniu wyruszamy na najwyższe rejony polskich Bieszczadów. Trasa: Widełki (dojazd busem) – Bukowe Berdo – Tarnica – Wołosate. Nocujemy w Pszczelinach w ośrodku PTSM.
Dzień 5
Po śniadaniu, wykwaterowanie z ośrodka. Oficjalne zakończenie obozu o godzinie 12:00.

Wieczory będziemy spędzać m.in. na prelekcjach z trekkingów naszych przewodników oraz na prelekcjach edukacyjnych dotyczących bezpiecznego poruszania się w górach. Będzie czas na wspólne rozmowy nie tylko o górach czy podróżach.

 

 

Dlaczego warto wybrać się z nami?
– odpoczniemy od miejskiego zgiełku w spokojnych Bieszczadach
– doświadczymy prawdziwego traperskiego klimatu Biesów
– będziemy poruszali się tam gdzie „niedzielny turysta” nie zagląda
– będziemy wspólnie gotowali na ognisku, myli się w potokach oraz zasypiali, oglądając gwiazdy
– gwarancja dobrze i aktywnie spędzonego czasu

 

Zapisy
Uczestnikiem obozu może zostać każdy, kto spełni łącznie następujące wymagania:
1. Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny. Zapisywać się można również pod numerem telefonu 607 300 754.

2. Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie

 

Limit miejsc!
Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Przed zapisem i wniesieniem opłaty prosimy sprawdzić stan wolnych miejsc tutaj
Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu w razie konieczności.

 

Sposób płatności
Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem, do wyboru: A) w całości lub B) w ratach: zaliczka w wysokości połowy kosztu obozu oraz pozostała należność. Wpłata zaliczki potwierdza rezerwację miejsca na wybranym obozie.

 

Termin wpłaty
Wpłat dokonujemy do wyczerpania miejsc (kto pierwszy ten lepszy). Informacje o wolnych miejscach tutaj

 

Konto
Konto dla wpłat w PLN: BNP Paribas Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778 Konto dla wpłat w Euro: BNP Paribas Bank Polska 31 1750 0012 0000 0000 3704 6949 (Iban: PL, SWIFT: RCBWPLPW).
W tytule wpłaty należy wpisać nazwę wybranego obozu (+ewentualnie jego termin) oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.
Odbiorca: Fundacja Na Szlaku, 54-206 Wrocław, ul. Legnicka 65, NIP: 8943061309. 

Zapisy telefoniczne 607 300 754

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

napisz_button

obozy biegówkowe

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide