Bieszczady na dziko

 

Bieszczady na dziko

25.08.2018 – 29.08.2018

 
obóz wędrowny w Biesach Doświadczymy prawdziwego traperskiego klimatu Biesów. Na tym obozie zasmakujemy dawnej turystyki, gdzie z plecakiem, gitarą i mapą przemierzało się mało uczęszczane rejony gór.
 
Będziemy poruszali się tam gdzie „niedzielny turysta” nie zagląda. Będziemy wspólnie gotowali na ognisku, myli się w potokach oraz zasypiali, oglądając gwiazdy. Każdy dzień obozowy będziemy kończyć „czymś dla ducha”. Z dala od cywilizacji, zasięgu i problemów. Cóż więcej pisać – warto!

 
 

Termin: 25-29.08.2018. Start: godz. 13.00 w Hostelu „Dzika Perspektywa” Lutowiska 7M. Zakończenie tamże ok. godz. 12:00.
 
Zapisy do wyczerpania miejsc. Minimalna liczba uczestników 10 osób, maksymalna 15 osób.
 
Cena. Całość obozu, czyli 5 dni = 580 zł.
 
W cenie: Noclegi: 4 noclegi w standardzie obozów wędrownych (schroniska górskie, osady i bazy turystyczne, namioty). Wyżywienie: dwa posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja). Bilety do Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Dojazd busem na szlak. Opieka sprawdzonego przewodnika górskiego. Spora dawka wiedzy. Ubezpieczenie NNW.
 

najlepsze obozy wędrowneSposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem w całości, w kwocie 580 zł.
 

Termin płatności do dnia 13.07.2018.
 

Dojazd i powrót do i z Lutowisk we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.

 

Coś o noclegach. Jak sama nazwa obozu wskazuję odwiedzimy bardzo atrakcyjne, ale mniej uczęszczane trasy w Bieszczadach. Nie ma co liczyć na jacuzzi wieczorną porą. Szkoda też energii na dźwiganie lokówki, bo może się zdarzyć nocleg w miejscu pozbawionym gniazdka elektrycznego w promieniu kilku kilometrów. Za to na pewno będziemy nocować w klimatycznych miejscach, gdzie można liczyć na ciekawe towarzystwo.
 

Coś o trasie. Przez 5 dni przejdziemy ok. 75 km. Transport plecaków nie jest przewidziany. Pakujemy się tak by móc pokonać ok. 15 km dziennie. Obóz przetrwania to nie będzie, ani też niedzielny spacerek po rynku.
 
Obozy Wędrowne 2018

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na ww. obóz wynosi 15 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. Zapiszą się na listę, 2. Przekażą umowę oraz 3. Wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 10 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

 

Obozy pod namiotamiCo zabrać? Polecamy wygodny turystyczny plecak maksymalnie do 50l. Zabieramy najpotrzebniejsze rzeczy tak, by przez 4 dni móc komfortowo poruszać się na szlaku. Zajrzycie do naszej ściągi na stronie internetowej, tam jest więcej informacji.
 

Kto uraczy nas słowem przewodnickim? Na szlaku i poza nim zadba o nas Grzegorz Sirociuk (Przewodnik Beskidzki, Przewodnik SKPB Warszawa oraz instruktor survivalu), który z radością prowadzi wycieczki w polskich górach oraz po górskich szlakach Ukrainy i Rumunii. Góry to całe jego życie. Chętnie dzieli się swoją pasją i skutecznie zaraża nią innych. Wieczory najchętniej spędza przy ognisku grając na gitarze.

 

Uwaga: Dodatkowa usługa przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania nie będzie realizowana.

 
Pobierz:
1. Bieszczady na dziko. INFO i CENA
2. Bieszczady na dziko. PLAN
3. Bieszczady na dziko. UMOWA

 
Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide