Bieszczadzka jesień

 

Bieszczadzka jesień

06.10.2018 – 09.10.2018

 

Przez wielu jesień uważana jest za najpiękniejszą porę roku w górach. Obóz Wędrowny Bieszczady 2018 Jeśli jeszcze nie byliście jesienią w Bieszczadach to czas nadrobić zaległości. Wyjazd kierujemy do osób, które chcą oderwać się od codziennych spraw, wyłączyć telefon i poznać nowych ludzi.
 
Na tym krótkim wyjeździe zobaczymy miejsca z których słyną Bieszczady. Zdobędziemy najwyższy szczyt Tarnicę (1346 m), przejdziemy Połoniny oraz skosztujemy regionalnych trunków. Wszystko to w doborowym towarzystwie.
 
Obóz Wędrowny Bieszczady

Termin: 06-09.10.2018. Start: 12.00 w Domu Wypoczynkowym PTTK Wetlina. Zakończenie godz. 12:00 Wetlina.
 
Zapisy do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach na www.obozywedrowne.com/zapisy.
 
Cena. Całość obozu, czyli 4 dni obozowych = 560 zł.
 
Obóz Wędrowny BiesyW cenie: Noclegi: 3 noclegi w ośrodku PTTK. Wyżywienie: dwa posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja). Bilety do Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Dojazd busem na szlak. Opieka sprawdzonego przewodnika górskiego. Spora dawka wiedzy. Ubezpieczenie NNW.
 

Sposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem w całości, w kwocie 560 zł.
 

Termin płatności do dnia 03.09.2018.
 

Dojazd i powrót do i z Wetliny we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.

 

Coś o noclegach i o trasie. Nocujemy w jednym miejscu, w Ośrodku Wypoczynkowym PTTK Wetlina. Na wycieczki górskie będziemy chodzić na lekko, a czasem będziemy dojeżdżać w dalsze rejony gór busem. Przez 4 dni przejdziemy szlakami ok. 40 km. Głównym naszym planem oprócz wędrówek górskich jest wspólna integracja. Jeśli chcecie poznać fajnych ludzi to zapraszamy!
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na ww. obóz wynosi 15 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. Zapiszą się na listę, 2. Przekażą umowę oraz 3. Wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 10 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

 
Obóz Wędrowny Bieszczady jesień 2018

Co zabrać? Duży plecak (do zdeponowania w miejscu noclegu) i mały (25 lub 30l, potrzebny na wędrówkę górską). Zajrzycie do naszej ściągi na stronie internetowej, tam jest więcej informacji.
 

Kto uraczy nas słowem przewodnickim? Na szlaku i poza nim zadba o nas Grzegorz Sirociuk (Przewodnik Beskidzki, Przewodnik SKPB Warszawa oraz instruktor survivalu), który z radością prowadzi wycieczki w polskich górach oraz po górskich szlakach Ukrainy i Rumunii. Góry to całe jego życie. Chętnie dzieli się swoją pasją i skutecznie zaraża nią innych. Wieczory najchętniej spędza przy ognisku grając na gitarze.

 

Uwaga: Dodatkowa usługa przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania nie będzie realizowana.

 
Pobierz:
1. Bieszczadzka jesień. INFO i CENA
2. Bieszczadzka jesień. PLAN
3. Bieszczadzka jesień. UMOWA

 
Obóz Wędrowny Bieszczady Jesień
Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide