Bieszczadzka Szkółka Jeździecka

 

Bieszczadzka Szkółka Jeździecka


28.05.2018 – 01.06.2018

 
Wszystkich, którzy chcą od podstaw nauczyć się jeździć konno w terenie górskim oraz przeżyć wyjątkowe chwile zapraszamy na Bieszczadzką Szkółkę Jeździecką. Przez 5 dni każdy z Was będzie mógł zasmakować konnej przygody w Bieszczadach. Odbędziemy dwudniowy rajd konny. Będzie dziko, przygodowo, trapersko. Nie będzie hoteli gwiazdkowych. Gwiazdy będą na niebie. Jeśli chcecie poznać fajnych ludzi i przeżyć przygodę, to zapraszamy!
 
Obóz konny w Bieszczadach

Termin:  28.05.2018–01.06.2018. Start: godz. 12.00 w Tarnawie Niżnej. Zakończenie tamże ok. godz. 12:00.
 
Zapisy do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach tutaj.
 
Cena. Całość obozu, czyli 5 dni = 1200 zł.
 
W cenie: Noclegi: 4 noclegi (prywatne kwatery lub hotelik „Baza nad Roztokami” oraz gdzieś w bieszczadzkiej głuszy). Wyżywienie: dwa posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja oraz prowiant na drogę). Będziemy też jeść z kociołka. Szkolenie teoretyczne i praktyczne z jazdy konnej pod okiem instruktorów jeździectwa. Opieka sprawdzonych przewodników górskich. Duża dawka wiedzy i ciekawych informacji. Ubezpieczenie NNW.
 

Sposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem, do wyboru: A) w całości 1200 zł/osoba lub B) w ratach: zaliczka w kwocie 500 zł/osoba oraz pozostała należność w kwocie 700 zł/osoba.
 

Termin płatności Płatność zaliczki w kwocie 500 zł/osoba do dnia 30.03.2018. Wpłata całości kosztu obozu do dnia 30.04.2018 w kwocie 1200 zł/osoba lub 700 zł/osoba przy wcześniejszej wpłacie zaliczki. Przed wpłatą zaliczki i pełnego kosztu prosimy sprawdzić czy są jeszcze wolne miejsca. Wpłata zaliczki potwierdza rezerwację miejsca na wybranym obozie.
 

Dojazd i powrót do i z Tarnawy Niżnej we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.

 

Coś o noclegach. Śpimy w hoteliku „Baza nad Roztokami” oraz na prywatnych kwaterach. Standard przyzwoity, jak na bieszczadzki koniec świata. Jeden nocleg w bieszczadzkiej głuszy, najprawdopodobniej w namiotach, które Wam zapewnimy.
 
Obozy wędrowne i konne w Bieszczadach 2018
 
Coś o trasie. W siodle spędzimy około 20 godzin, jednak wysiłek będziemy wprowadzać stopniowo. Będziemy poruszać się w niezaludnionej części Bieszczad.
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na ww. obóz wynosi 10 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. Zapiszą się na listę, 2. Przekażą umowę oraz 3. Wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 5 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

 

Co zabrać? Na zajęcia jeździeckie należy wziąć obcisłe spodnie do oraz buty wchodzące w strzemiona. Nie jest wymagany ubiór typowo jeździecki choć go polecamy. Dobrze mieć ze sobą czapsy lub bryczesy. Zajrzycie też do naszej ściągi na stronie internetowej, tam jest więcej informacji.
 

Kto o nas zadba?
Będziemy pod opieką doświadczonych instruktorów jazdy konnej. Zaplecze na rajd zapewni nam bieszczadzka Fundacja Hucuły Dzieciom. Na szlaku będzie też przewodnik górski, który opowie nieco o otaczającym terenie.

 
Obóz konny Bieszczady

Ważne: 1. Nauka jazdy konnej będzie prowadzona etapami, z których każdy jest bardzo ważny. Dlatego zalecamy udział w całym obozie. 2. Bieszczadzka szkółka jeździecka jest skierowana do osób, które chcą od podstaw nauczyć się jeździć konno w terenie górskim. Każdy z uczestników bierze aktywny udział w pracach przy koniach jak również w nocnych wartach podczas rajdu.

Dodatkowa usługa przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania nie będzie realizowana.

 
Pobierz:
1. Bieszczadzka Szkółka Jeździecka. INFO i CENA
2. Bieszczadzka Szkółka Jeździecka. PLAN
3. Bieszczadzka Szkółka Jeździecka. UMOWA
 
Obozy konne w Polsce
 
Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide