Bieszczadzki Rajd Konny

 

Bieszczadzki Rajd Konny


12.09.2018–16.09.2018

 
Przez 5 dni będziemy smakować konnej przygody w Bieszczadach. Nie będzie hoteli, laptopów, korków, tłumów. Będzie dziko, przygodowo, trapersko, przyjemnie i zielono. Dobre wspomnienia w gratisie. Rajd jest przeznaczony dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych jeźdźców.
 

obozy konne

Termin:  12.09.2018–16.09.2018. Start: godz. 12.00 w Tarnawie Niżnej. Zakończenie tamże ok. godz. 12:00.
 
Zapisy do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach na www.obozywedrowne.com/zapisy.
 
Cena. Całość obozu, czyli 5 dni = 1300 zł.
 
W cenie: 4 noclegi (w schroniskach, kolibach oraz namiotach). Wyżywienie: dwa posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja oraz prowiant na drogę). Będziemy też jeść z kociołka. Dowóz rzeczy na miejsce noclegu. Opieka sprawdzonych przewodników górskiej turystyki jeździeckiej. Duża dawka wiedzy i ciekawych informacji. Ubezpieczenie NNW.
 

Sposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem, do wyboru: A) w całości 1300 zł/osoba lub B) w ratach: zaliczka w kwocie 500 zł/osoba oraz pozostała należność w kwocie 800 zł/osoba.
 

Termin płatności. Płatność zaliczki w kwocie 500 zł/osoba do dnia 30.06.2018. Wpłata całości kosztu obozu do dnia 12.08.2018 w kwocie 1300 zł/osoba lub 800 zł/osoba przy wcześniejszej wpłacie zaliczki. Przed wpłatą zaliczki i pełnego kosztu prosimy sprawdzić czy są jeszcze wolne miejsca. Wpłata zaliczki potwierdza rezerwację miejsca na wybranym obozie.
 

Dojazd i powrót na obóz we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.

 

Coś o trasie i noclegach. W siodle spędzimy około 25 godzin, jednak wysiłek będziemy wprowadzać stopniowo. Trasa bardzo widokowa oraz dzika. Zobaczycie miejsca w Bieszczadach gdzie pieszy turysta nie dociera. Noclegi w schroniskach, kolibach oraz namiotach (zapewniamy je), gdzieś w bieszczadzkiej głuszy.
 
Obozy wędrowne i konne w Bieszczadach 2018

Dodatkowa usługa przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania będzie realizowana w cenie obozu.
 

Ważne: rajd jest przeznaczony dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych jeźdźców.

 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na ww. obóz wynosi 9 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. Zapiszą się na listę, 2. Przekażą umowę oraz 3. Wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 6 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

 

Co zabrać? Zalecamy zabranie stroju jeździeckiego, śpiwora, czołówki, menażki, odzieży na chłodne wieczory, kurtki przeciwdeszczowej/płaszcza. Zajrzycie do naszej ściągi na stronie internetowej, tam jest więcej informacji.
 

Kto o nas zadba? Rajd konny poprowadzą doświadczeni instruktorzy Górskiej Turystyki Jeździeckiej. Zaplecze na rajd zapewni nam bieszczadzka Fundacja Hucuły Dzieciom. Na szlaku będzie też przewodnik górski, który opowie nieco o otaczającym terenie.
 
Obóz konny Bieszczady

 
Pobierz:
1. Bieszczadzki rajd konny. INFO i CENA
2. Bieszczadzki rajd konny. PLAN
3. Bieszczadzki rajd konny. UMOWA

 
Obozy konne w Polsce
 
Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide