Czeskie i polskie Góry Stołowe od A do Z

 

Czeskie i polskie Góry Stołowe od A do Z

13.08.2018 – 18.08.2018

 
Morskie dno wydźwignięte ku górze. Największe miasto skalne w Europie Środkowej. Rozbudzające wyobraźnie utwory piaskowcowe pełne fantastycznych kształtów. Najwyższa wieża piaskowcowa w Europie. Tak najczęściej przedstawia się krainę, w której spędzimy 6 dni. My zobaczymy coś więcej…

 
Sudecki Obóz Wędrowny

Niemało turystów odwiedza Adršpašsko-teplické skály. Broumovské stěny zaś, to idealne miejsce dla tych, którzy chcą uniknąć tłumów i w spokoju pooglądać przyrodę, piękne formacje skalne, głębokie przepaści i wąwozy oraz podziwiać niezapomniane panoramy dalekiej okolicy. No właśnie: liczne punkty widokowe, to przestrzeń, a z drugiej strony wąskie labirynty. Czeskie i polskie Góry Stołowe. Nietuzinkowe, niezwykłe, inne od wszystkich. Góry o budowie płytowej. Bardzo rzadkie w Europie i jedyne w Polsce. Przekonacie się i poczujecie podczas wędrówki, że Góry Stołowe, to o wiele więcej niż Błędne Skały czy Szczeliniec Wielki. To coś więcej niż tylko skała. To lasy, przyroda, cisza i historia, która splata. Zobaczymy więcej!
 

 

Góry stołowe obóz wędrownyTermin: 13-18.08.2018. Start o godz. 10.00. Spotkanie w Kudowie Zdrój na ulicy 1 Maja (przystanek PKS między nr 19 a 21). Zakończenie tamże ok. godz. 17.00.
 
Zapisy do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach na www.obozywedrowne.com/zapisy.
 
Cena. 6 dni obozu z pełnym pakietem świadczeń = 1080 zł.
 
W cenie: Noclegi w pensjonacie w Kudowie Zdrój (1), schronisku górskim w Pasterce (2) oraz na Szczelińcu Wielkim (2). Wyżywienie: dwa posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja). Bilety wejścia do rezerwatu przyrody „Národní přírodní rezervace Adršpašskoteplické skály”. Bilety wejścia do Parku Narodowego Gór Stołowych (Błędne Skały oraz Szczeliniec Wielki). Bilety wejścia do Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego (skansen w Pstrążnej). Bilety za przejazd kolejami czeskimi na trasie Nachod-Adrspach oraz Teplice-Nachod. Opieka i spora dawka wiedzy od sprawdzonego przewodnika górskiego sudeckiego. Ubezpieczenie NNW.
 

Sposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem, do wyboru: A) w całości 1080 zł/osoba lub B) w ratach: zaliczka w kwocie 400 zł/osoba oraz pozostała należność w kwocie 680 zł/osoba.
 

Obóz Wędrowny w Sudetach

Termin płatności. Płatność zaliczki w kwocie 400 zł/osoba do dnia 30.03.2018. Wpłata całości kosztu obozu do dnia 30.05.2018 w kwocie 1080 zł/osoba lub 680 zł/osoba przy wcześniejszej wpłacie zaliczki. Przed wpłatą zaliczki i pełnego kosztu prosimy sprawdzić czy są jeszcze wolne miejsca. Wpłata zaliczki potwierdza rezerwację miejsca na wybranym obozie.
 

Dojazd i powrót we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.

 

Coś o trasie. Obóz nie jest trudny technicznie. Trasy nie wymagają ponad przeciętnej kondycji. Będziemy pokonywać od 15 do 30 km dziennie. Obóz o wybitnych walorach krajoznawczych.
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na ww. obóz wynosi 15 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. Zapiszą się na listę, 2. Przekażą umowę oraz 3. Wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 7 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

 
Obóz Wędrowny Sudety 2018

wycieczki z przewodnikiemKto uraczy nas słowem przewodnickim? Na szlaku i poza nim zadba o nas Marcin Socha – przewodnik górski sudecki, przewodnik Karkonoskiego Parku Narodowego, przewodnik po Krknošskem Národním Parku oraz przodownik turystyki górskiej PTTK. Marcin lubi znikać na szlakach polskich gór oraz w republikach dawnego Związku Radzieckiego. Urodzony w Sudetach mieszkaniec Wrocławia (i przewodnik po Wrocławiu), który cyklicznie toczy spory z rowerem o to, gdzie jechać.
 
Co zabrać? Zajrzycie do naszej ściągi na stronie internetowej, tam jest więcej informacji.
 
Dodatkowa usługa przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania będzie realizowana w 2 i 6 dniu obozu (trasa Kudowa-Pasterka-Kudowa) za opłatą 80 zł/osoba, przy zgłoszeniu się co najmniej 4 osób.
 

 
Pobierz:
1. Czeskie i polskie Góry Stołowe. INFO i CENA
2. Czeskie i polskie Góry Stołowe. PLAN
3. Czeskie i polskie Góry Stołowe. UMOWA

 
Obóz Wędrowny Sudety

Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide