Czeskie i polskie Karkonosze od A do Z

 

Czeskie i polskie Karkonosze od A do Z

23.07.2018 – 28.07.2018

 
Tak właśnie zrobimy: nie będziemy się kusić, by w 10 zdaniach wymienić największe atrakcje czeskich i polskich Karkonoszy. Nie będziemy Was nęcić opisami najładniejszych szlaków, widoków. Opisem wyjątkowych Śnieżnych Kotłów, pięknego szlaku meandrującej Łaby czy ponad dwustumetrowych kaskad Wodospadu Panczawy (Pančavský vodopád). Wyszukajcie sami w książkach czy internecie najładniejsze miejsca, szlaki, atrakcje, które trzeba zobaczyć w czeskich i polskich Karkonoszach. A potem przyjedźcie , by z przewodnikiem górskim zobaczyć jeszcze więcej, a i usłyszeć wiele ciekawostek!
 
Karkonoski Obóz Wędrowny

Karkonosze – piękne, „widokowe i alpejskie”. Zapraszamy Was na wyjątkowe spacery, na spotkanie z różnorodnością nietuzinkowych atrakcji. Na wizytę w najwyższych górach Republiki Czeskiej. Na odwiedzimy Karkonoskiego Parku Narodowego, który wraz z czeskim Krkonošským národním parkiem stał się częścią przygranicznego Rezerwatu Biosfery UNESCO Karkonosze/Krkonoše (MAB). Zapraszamy na czeskie i polskie Karkonosze od A do Z.

 

Termin: 23-28.07.2018. Start o godz. 10.00. Spotkanie w Szklarskiej Porębie na Placu Radiowej Trójki, przy Karkonoszu. Zakończenie ok. godz. 18.00 w Karpaczu, na przystanku PKS Biały Jar.
 
Zapisy do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach na www.obozywedrowne.com/zapisy.
 
Cena. 6 dni obozu z pełnym pakietem świadczeń = 1000 zł.
 
W cenie: Noclegi w karkonoskich schroniskach. Wyżywienie: dwa posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja). Bilety do KPN. Opieka i spora dawka wiedzy od sprawdzonego przewodnika górskiego sudeckiego. Ubezpieczenie NNW.
 
Karkonosze Obóz Wędrowny

Sposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem, do wyboru: A) w całości 1000 zł/osoba lub B) w ratach: zaliczka w kwocie 400 zł/osoba oraz pozostała należność w kwocie 600 zł/osoba.
 

Termin płatności. Płatność zaliczki w kwocie 400 zł/osoba do dnia 30.03.2018. Wpłata całości kosztu obozu do dnia 30.05.2018 w kwocie 1000 zł/osoba lub 600 zł/osoba przy wcześniejszej wpłacie zaliczki. Przed wpłatą zaliczki i pełnego kosztu prosimy sprawdzić czy są jeszcze wolne miejsca. Wpłata zaliczki potwierdza rezerwację miejsca na wybranym obozie.
 

Dojazd i powrót we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.

 

Coś o trasie. Obóz nie jest trudny technicznie. Trasy nie wymagają ponad przeciętnej kondycji. Będziemy pokonywać od 15 do 25 km dziennie. Obóz o wybitnych walorach krajoznawczych.
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na ww. obóz wynosi 15 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. Zapiszą się na listę, 2. Przekażą umowę oraz 3. Wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 7 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

 

wycieczki z przewodnikiemKto uraczy nas słowem przewodnickim? Na szlaku i poza nim zadba o nas Marcin Socha – przewodnik górski sudecki, przewodnik Karkonoskiego Parku Narodowego, przewodnik po Krknošskem Národním Parku oraz przodownik turystyki górskiej PTTK. Marcin lubi znikać na szlakach polskich gór oraz w republikach dawnego Związku Radzieckiego. Urodzony w Sudetach mieszkaniec Wrocławia (i przewodnik po Wrocławiu), który cyklicznie toczy spory z rowerem o to, gdzie jechać.

 
Co zabrać? Zajrzycie do naszej ściągi na stronie internetowej, tam jest więcej informacji.
 
Uwaga: Dodatkowa usługa przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania nie będzie realizowana
 

 
Pobierz:

1. Czeskie i polskie Karkonosze. INFO i CENA
2. Czeskie i polskie Karkonosze. PLAN
3. Czeskie i polskie Karkonosze. UMOWA

 
Obóz Wędrowny Sudety

Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide