DLA AGENTA

Dla Agentów
Posiadasz już konto? ZALOGUJ SIĘ.
 

Zachęcamy do sprzedaży naszej oferty!
1. Posiadamy wyjątkową ofertę na polskim rynku m.in. dlatego, że wkładamy w jej stworzenie nasze serca, pasje, radość. Organizujemy obozy wędrowne, rowerowe, konne i narciarskie. Dla dorosłych, w tym seniorów oraz dla młodzieży. Czeka na Was oferta charakteryzująca się najwyższą jakością oferowanych usług.

2. Jeśli spodobała Ci się nasza oferta i jesteś zainteresowany sprzedażą naszych imprez to zapraszamy do współpracy! Bardzo nam zależy na kooperacji z nowymi Agentami, gdyż to dzięki Wam więcej osób będzie mogło wybrać się z nami na szlak.

3. Dla każdego agenta przygotowaliśmy dogodne warunki współpracy. Pomagamy Wam przekazując m.in. prosty i czytelny system sprzedaży naszej oferty, wsparcie merytoryczne, materiały marketingowe, przyjazną atmosferę współpracy, no i coś jeszcze, o czy więcej w załączniku do umowy. Sprzedaż następuję przez stronę http://obozywedrowne.com/dla-agenta/
 

Beskidzki obóz wędrowny

 

Jak zostać naszym Agentem?

1. Jeśli prowadzisz biuro podróży, agencję turystyczną lub jesteś organizatorem turystyki, to prześlij na adres e-maila biuro@obozywedrowne.pl:

  • wypełnioną Kartę Agenta (do pobrania poniżej),
  • wypełnioną i podpisaną umowę (do pobrania poniżej),
  • skan wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej i/lub KRS,
  • skan zgłoszenia NIP i REGON.

Drogą powrotną otrzymacie Państwo podpisaną przez nas umowę oraz login i hasło startowe do Strefy Agenta znajdującej się na naszej stronie internetowej.
 

Do pobrania:

Wzór umowy agencyjnej
Karta Agenta

 

2. Jeśli działasz w klubie turystów, organizacji turystycznej, kole przewodnickim, prowadzisz z powodzeniem bazę noclegową etc., to napisz do nas na adres e-maila biuro@obozywedrowne.pl

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide