„Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują,
czytają tylko jedną stronę”
św. Augustyn

DLA AGENTA

Dla Agentów
Posiadasz już konto? ZALOGUJ SIĘ.
 

Zachęcamy do sprzedaży naszej oferty!
1. Posiadamy wyjątkową ofertę na polskim rynku m.in. dlatego, że wkładamy w jej stworzenie nasze serca, pasje, radość. Organizujemy obozy wędrowne, rowerowe, konne i narciarskie. Dla dorosłych, w tym seniorów oraz dla młodzieży. Czeka na Was oferta charakteryzująca się najwyższą jakością oferowanych usług.

2. Jeśli spodobała Ci się nasza oferta i jesteś zainteresowany sprzedażą naszych imprez to zapraszamy do współpracy! Bardzo nam zależy na kooperacji z nowymi Agentami, gdyż to dzięki Wam więcej osób będzie mogło wybrać się z nami na szlak.

3. Dla każdego agenta przygotowaliśmy dogodne warunki współpracy. Pomagamy Wam przekazując m.in. prosty i czytelny system sprzedaży naszej oferty, wsparcie merytoryczne, materiały marketingowe, przyjazną atmosferę współpracy, no i coś jeszcze, o czy więcej w załączniku do umowy. Sprzedaż następuję przez stronę http://obozywedrowne.com/dla-agenta/
 

Beskidzki obóz wędrowny

 

Jak zostać naszym Agentem?

1. Jeśli prowadzisz biuro podróży, agencję turystyczną lub jesteś organizatorem turystyki, to prześlij na adres e-maila biuro@obozywedrowne.pl:

  • wypełnioną Kartę Agenta (do pobrania poniżej),
  • wypełnioną i podpisaną umowę (do pobrania poniżej),
  • skan wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej i/lub KRS,
  • skan zgłoszenia NIP i REGON.

Drogą powrotną otrzymacie Państwo podpisaną przez nas umowę oraz login i hasło startowe do Strefy Agenta znajdującej się na naszej stronie internetowej.
 

Do pobrania:

Wzór umowy agencyjnej
Karta Agenta

 

2. Jeśli działasz w klubie turystów, organizacji turystycznej, kole przewodnickim, prowadzisz z powodzeniem bazę noclegową etc., to napisz do nas na adres e-maila biuro@obozywedrowne.pl

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide