Obóz Wędrowny „Kraina Łagodności”. Beskid Niski

left-arrow50

Obóz Wędrowny „Kraina Łagodności”

03.09.2017 – 13.09.2017

 

Najdziksze pasmo gór w Polsce. Zapomniane doliny, orne pola, pastwiska i wsie z łemkowskimi cerkwiami i rozsianymi wokół przydrożnymi kapliczkami. Miejsca, które niegdyś tętniły ludzkim życiem, dziś stały się miejscem życia zwierząt. To tu jak na dłoni można obserwować proces „upominania” się przyrody o swoje. „Zaszyjemy” się w tej naturze i atmosferze starej, pełnej życia, wsi. Naprawdę warto.

 

Termin:  03.09.2017 – 13.09.2017. Rozpoczęcie godz. 11.00 w Komańczy, obok kościoła pw. św. Józefa. Zakończenie ok. godz. 15.00 w Krynicy.

 

Czas trwania i długość: przez 11 dni przejdziemy szlakami ok. 250 km (średnio 22,7 km/dzień).

 

Zapisy do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach tutaj.

 

Ceny. Dzień obozowy = 100 zł (śniadanie, obiadokolacja, przewodnik). Doba obozowa = 160 zł (nocleg, śniadanie, prowiant na drogę, obiadokolacja, przewodnik, ubezpieczenie). Możesz być z nami na szlaku minimum 1 dzień. Ostateczna cena do zapłaty za obóz zależna jest od ilości dni na obozie wg zapisu. Całość obozu, czyli 11 dni obozowych = 1760 zł.

 

W cenie za pełen, jedenastodniowy pobyt na obozie: 10 noclegów w standardzie obozów wędrownych (schroniska górskie, agroturystyki, pensjonaty, namioty – rozbijane wcześniej przez kadrę organizatora); wyżywienie (tylko od sprawdzonych kuchmistrzów, trzy posiłki dziennie: śniadanie, prowiant na czas wycieczki, obiadokolacja); duża dawka wiedzy (i opieka) od sprawdzonych przewodników górskich!; ubezpieczenie NW.

Ceny nie obejmują wejścia do obiektów biletowanych (możliwość zwiedzania np. muzeum, cerkwi – wejście wedle chęci/zainteresowania uczestnika).

 

Dopłaty: 30 zł/dzień za przewożenie plecaków do miejsc zakwaterowania. Usługa realizowana jest kilka razy na danym obozie, gdyż w niektórych miejscach realizujemy więcej niż 1 nocleg (na szlak dowozi nas wtedy bus). Zgłoszenie chęci skorzystania z tej usługi i płatność za nią możliwe jest podczas trwania obozu.

 
Dojazd i powrót z obozu we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż, z danego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników, z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników, który wynosi w zależności od obozu od 15 do 25 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, dla danego obozu, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: zapiszą się na listę, przekażą umowę oraz wniosą opłatę.

 

Uczestnikiem Obozu Wędrownego/Rowerowego może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, po sprawdzeniu czy na dany obóz są wolne miejsca:
  • Zapisze się na listę. Zgłoszenia przyjmujemy przez wypełnienie formularza rezerwacyjnego, w ostateczności mailowo na adres biuro@obozywedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan). Umowa do pobrania w dokumentach. Umowa musi zostać odesłana nie później niż na 7 dni przed dniem startu w wybranym obozie wędrownym/rowerowym.
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Opłatę można wnieść w całości za dany obóz lub w rozbiciu na zaliczkę 30% + pozostałe 70% należności. Zaliczka potwierdza pewność miejsca na danym obozie. Wpłata w całości za dany obóz lub drugiej raty zaliczki następuje nie później niż na 7 dni przed terminem startu w wybranym obozie wędrownym/rowerowym. Wpłata (i zapis) możliwa jest po dniu startu danego obozu, po wcześniejszym spawdzeniu stanu wolnych miejsc. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę wybranego obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

Po otrzymaniu przez nas zgłoszenia uczestnika wysyłamy mailowo dokumenty, w tym trasę obozu.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide