Majówka 2018

 

Majówka
Bieszczady mniej znane + wycieczka do Lwowa!


28.04.2018 – 04.05.2018

 
Zapraszamy na niesamowitą Majówkę, podczas której odwiedzimy mniej uczęszczane miejsca w Bieszczadach. Podczas majówki udamy się na jednodniowy wyjazd do Lwowa, gdzie z przewodnikiem zwiedzimy najciekawsze zakątki tego niezwykłego miasta. Wieczory to odpoczynek w głębokiej ciszy pod gwiazdami, a czasem rozśpiewany przy ognisku. Energetyczne 7 dni. Będzie to spotkanie z przyrodą, przestrzenią, gitarą. Poza zasięgiem. Będziecie zadowoleni. Wartościowe znajomości otrzymujecie w gratisie.
 
Wędrowanie. Bieszczady

Termin:  28.04.2018 – 04.05.2018. Start: godz. 12.00 Wetlina „Piotrowa Polana”. Zakończenie: godz. 12:00, Wetlina.
 
Zapisy do wyczerpania miejsc.
 
Cena. Do wyboru dwie opcje:
1. Z wycieczką do Lwowa. Koszt z wszystkimi świadczeniami (noclegi, wyżywienie, przewodnicy itd.) wynosi 1250 zł.
2. Bez wycieczki do Lwowa. Koszt z wszystkimi świadczeniami (noclegi, wyżywienie, przewodnicy itd.) wynosi 1040 zł.

 
Wędrowanie. BieszczadyW cenie: Noclegi: 6 noclegów w drewnianych domkach w Wetlinie. Wyżywienie: trzy posiłki dziennie (śniadanie, prowiant na czas wycieczki, obiadokolacja). Jednodniowy wyjazd do Lwowa z przewodnikiem (warto!). Duża dawka wiedzy i ciekawych informacji. Opieka sprawdzonych przewodników górskich oraz przewodnika po Lwowie. Ubezpieczenie NNW.
 

Koszt obozu nie obejmuje: wejścia do obiektów zwiedzanych (możliwość zwiedzania np. muzeum, cerkwi – wejście wedle chęci/zainteresowania uczestnika).
 
Sposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem, do wyboru: A) w całości 1250 zł/osoba (bez Lwowa 1040 zł) lub B) w ratach: zaliczka w kwocie 450 zł/osoba oraz pozostała należność w kwocie 800 zł/osoba (bez Lwowa 590 zł).
 
Termin płatności Płatność zaliczki w kwocie 450 do dnia 28.02.2018. Wpłata całości kosztu obozu do dnia 10.04.2018 w kwocie 1250 zł/osoba (bez Lwowa 1040 zł) lub 800 zł/osoba (bez Lwowa 590 zł) przy wcześniejszej wpłacie zaliczki. Przed wpłatą zaliczki i pełnego kosztu prosimy sprawdzić czy są jeszcze wolne miejsca. Wpłata zaliczki potwierdza rezerwację miejsca na wybranym obozie.
 
 
Z gitarą w Biesy. Obóz Wędrowny
Dojazd i powrót do i z Wetliny we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.

 

Coś o noclegach. Będziemy nocować w klimatycznym miejscu, w Wetlinie, w drewnianych domkach na „Piotrowej Polanie”. Część domków wyposażona jest w toalety i łazienki (pełne zaplecze sanitarne dostępne jest też w osobnych budynkach). Domki o pojemności od 5 do 15 osób (np. z 4 sypialniami). Śniadania i obiadokolacje w restauracji na terenie ośrodka. Zasięg sieci komórkowej przyzwoity. „Piotrowa Polana” położona jest w dolinie rzeki Wetlinki, na obrzeżach Bieszczadzkiego Parku Narodowego, u podnóża Połoniny Wetlińskiej, w bezpośredniej bliskości Małej i Wielkiej Rawki oraz pasma granicznego z Rabią Skałą.
 

Majówka wędrowanieCoś o trasie. Obóz nie jest trudny technicznie. Trasy nie wymagają ponad przeciętnej kondycji. Obóz o wybitnych walorach krajoznawczych. Będziemy pokonywać od 12 do 20 km dziennie.
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na ww. obóz wynosi 20 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. Zapiszą się na listę, 2. Przekażą umowę oraz 3. Wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 10 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

 

Co zabrać? Zajrzycie do naszej ściągi na stronie internetowej. Na pewno zabieramy duży plecak (do zdeponowania w miejscu noclegu) i mały (25 lub 30l, potrzebny na wędrówkę górską). Aktualny paszport. Generalnie zabieramy najpotrzebniejsze rzeczy, by przez te kilka dni móc komfortowo poruszać się na szlaku.
 
Obozy Wędrowne jadą do Lwowa

Kto uraczy nas słowem przewodnickim? Do Lwowa zawiezie nas i oprowadzi po nim Kiju – znany Bieszczadnik. Na szlaku i poza nim zadba o nas Grzegorz Sirociuk (Przewodnik Beskidzki, Przewodnik SKPB Warszawa oraz Grzegorz. Obozy Wędrowne instruktor survivalu), który z radością prowadzi wycieczki w polskich górach oraz po górskich szlakach Ukrainy i Rumunii. Góry to całe jego życie. Chętnie dzieli się swoją pasją i skutecznie zaraża nią innych. Wieczory najchętniej spędza przy ognisku grając na gitarze.

 

Uwaga: Wycieczka do Lwowa możliwa jest minimum na 3 miesiące przed upływem terminu ważności paszportu.
 

Dodatkowa usługa przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania nie będzie realizowana.

 

Pobierz:
1. Majówka. Bieszczady mniej znane. INFO i CENA
2. Majówka. Bieszczady mniej znane. PLAN
3. Umowa udziału Majówka. Bieszczady mniej znane

 
Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

Obozy Wędrowne 2018

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide