Majówka BIS

 

Majówka BIS. Bieszczady.


28.04.2018 – 04.05.2018

 
Porywamy ludzi na Majówkę. Od 5 do 7 dni. Daleko od zasięgu. Blisko natury. By aktywnie odpocząć. By zobaczyć nowe. By poznać fajnych ludzi. By mieć dobre wspomnienia. Na majówce będziemy hasać z przewodnikiem górskim po Bieszczadach. Dla chętnych jednodniowy wyjazd do Lwowa, by z przewodnikiem zwiedzić najciekawsze zakątki miasta. Będzie fajnie się działo. Dołącz do nas!
 
Obozy Wędrowne 2018

Termin:  28.04.2018 – 04.05.2018. Start: godz. 11.00 Wetlina „Piotrowa Polana”. Zakończenie: godz. 19:00, Wetlina.
 

Zapisy na minimum 5 dni (4 noclegi), do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach tutaj.

 
Cena. 5 dni (4 noclegi) = 480 zł. 6 dni (5 noclegów) = 530 zł. 7 dni (6 noclegów) = 590 zł.
 
Wędrowanie. BieszczadyW cenie: Noclegi w drewnianych domkach w Wetlinie. Wyżywienie: śniadanie. Duża dawka wiedzy i ciekawych informacji. Opieka sprawdzonych przewodników górskich. Opłata za przejazd busami po Bieszczadach. Ubezpieczenie NNW.
 

Koszt obozu nie obejmuje: wejścia do obiektów zwiedzanych np. do Bieszczadzkiego Parku Narodowego (koszt 1 biletu od 3 do 6,80 zł); zakupu obiadów i kolacji (ceny kolacji od 10 zł, a obiadu od 15 zł).
Dopłata. Dla chętnych jednodniowy wyjazd do Lwowa z przewodnikiem. Koszt 140 zł. W cenie przejazd busem Wetlina-Lwów-Wetlina oraz opłata za przewodnika miejskiego. Polecamy, bo warto.
 

Sposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem w kwocie: za 5 dni (4 noclegi) = 480 zł; za 6 dni (5 noclegów) = 530 zł; za 7 dni (6 noclegów) = 590 zł. Dla chętnych na wycieczkę do Lwowa dopłata wynosi 140 zł.
 
Termin płatności do dnia 23.04.2018.
 

Z gitarą w Biesy. Obóz Wędrowny
Dojazd i powrót do i z Wetliny we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.

 

Coś o noclegach. Noclegi w Wetlinie, w drewnianych domkach na „Piotrowej Polanie”. Część domków wyposażona jest w toalety i łazienki (pełne zaplecze sanitarne dostępne jest też w osobnych budynkach). Domki o pojemności od 5 do 15 osób (np. z 4 sypialniami). „Piotrowa Polana” położona jest w dolinie rzeki Wetlinki, na obrzeżach Bieszczadzkiego Parku Narodowego, u podnóża Połoniny Wetlińskiej, w bezpośredniej bliskości Małej i Wielkiej Rawki oraz pasma granicznego z Rabią Skałą. Zasięg sieci komórkowej w miejscu noclegowym jest „przyzwoity”.
 

Majówka wędrowanieCoś o trasie. Obóz nie jest trudny technicznie. Trasy nie wymagają ponad przeciętnej kondycji. Obóz o wybitnych walorach krajoznawczych. Będziemy pokonywać od 15 do 20 km dziennie.
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na ww. obóz wynosi 15 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. Zapiszą się na listę, 2. Przekażą umowę oraz 3. Wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 10 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

 

Co zabrać? Zajrzycie do naszej ściągi na stronie internetowej. Na pewno zabieramy duży plecak (do zdeponowania w miejscu noclegu) i mały (25 lub 30l, potrzebny na wędrówkę górską). Aktualny paszport. Generalnie zabieramy najpotrzebniejsze rzeczy, by przez te kilka dni móc komfortowo poruszać się na szlaku.

 

Uwaga: Wycieczka do Lwowa możliwa jest minimum na 3 miesiące przed upływem terminu ważności paszportu.
 

Dodatkowa usługa przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania nie będzie realizowana.

 

Pobierz:
1. Majówka BIS. Bieszczady. INFO i CENA
2. Majówka BIS. Bieszczady. PLAN
3. Umowa udziału Majówka BIS. Bieszczady

 
Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

Wędrowanie. Bieszczady

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide