O NAS

justyna
JUSTYNA
programistka wypoczynku
kasia
KASIA
przewodniczka górska | przewodniczka terenowa
marcin bar
MARCIN
przewodnik górski | przewodnik terenowy
……

 

marcin socha
MARCIN
przewodnik górski | przewodnik terenowy
tomasz wiziński
TOMASZ
muzyk | animator kultury
tomasz zagórski
TOMASZ
przewodnik górski | przewodnik terenowy

 

Staszek
GRZESIEK (GRIGORII)
przewodnik górski | przewodnik terenowy

 

……

Jako PRZEWODNICY GÓRSCY i TERENOWI oraz przewodnicy PTTK i instruktorzy turystyki rowerowej i konnej zawodowo TWORZYMY szyte na miarę, atrakcyjne i bezpieczne, krajoznawcze, obozy wędrowne, rowerowe i krótsze wycieczki. Organizujemy wycieczki od Bieszczad po sudeckie Izery. Od jezior mazurskich po pomorskie. I gdzieś dalej za granicami, w Rumunii i Czechach, na Ukrainie i na Słowacji.

 

MSZNAMY SIĘ na swojej pracy

 
Dzielimy się z Wami naszą pasją i tym co potrafimy najlepiej. Obozy wędrowne, rowerowe i konne to wspaniała przygoda, niezapomniane, kolorowe scenerie i widoki dostępne dla wszystkich, którzy preferują aktywny wypoczynek. Od nastolatka po seniora.
 

Owocem naszych wycieczek są dobre wspomnienia, które na długo zostaną w Waszej pamięci! To Małe i Wielkie Nagrody, które spotkacie z nami na szlaku!


 
Wędrując i jeżdżąc nie ścigamy się z czasem
, co nie znaczy, że nie mamy dziennego planu do przebycia. Kładziemy nacisk na aspekt krajoznawczy. Dlatego, czy to w lesie, czy małej wsi będziemy mieć przerwy wypełnione opowieściami przewodników.

 

MR

 

Jesteśmy profesjonalistami. Mamy wiedzę, energię i wszystkie, wymagane prawem, pozwolenia na działalność. Zapraszamy Cię na wycieczki z żubrami, bobrami, muflonami i przewodnikami. Górami, czasem nizinami. Lasami, łąkami i jeziorami. Na majówkę, w zimę i w lato. Ku przygodzie.

 
 

Fundacja Na Szlaku www.fundacjanaszlaku.pl, czyli organizator obozów, posiada zezwolenie organizatora turystyki nr 634 wydane przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz obowiązkowe ubezpieczenie organizatora turystyki wystawione przez TU EUROPA.

 

Wędrowanie obozywedrowne.com

obozy wędrowne w góry

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide