Obóz Wędrowny „Tatrzańskimi Szlakami 2”

left-arrow50

Obóz Wędrowny „Tatrzańskimi Szlakami 2”

20.08.2017 – 26.08.2017

 

Zapraszamy Was na górską przygodę. W Tatry – najwyższy masyw górski Polski i centralnej części Karpat Zachodnich, które od lat fascynują i przyciągają swoją wyjątkowością. Podczas wędrówki, najatrakcyjniejszymi szlakami, zobaczymy ich piękno oraz bogactwo przyrodnicze. Będzie to tatrzańska przygoda, na wysokim poziomie, z najładniejszymi panoramami.„Tatrzańskimi Szlakami 2”, to dodatkowy termin tatrzańskiej przygody w naszej ofercie, który zdecydowaliśmy się wprowadzić po niedosycie lipcowego obozu.

 

Termin:  20.08.2017 – 26.08.2017. Rozpoczęcie godz. 11.00 w Zakopanem. Spotkanie na dworcu kolejowym przy ul. Chramcówki 35. Zakończenie ok. godz. 17.00, tamże.

 

Czas trwania i długość: przez 7 dni przejdziemy szlakami ok. 120 km (średnio 17 km/dzień).

 

Zapisy do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach tutaj.

 

Ceny. Dzień obozowy = 100 zł (śniadanie, obiadokolacja, przewodnik). Doba obozowa = 170 zł (nocleg, śniadanie, prowiant na drogę, obiadokolacja, przewodnik, ubezpieczenie). Możesz być z nami na szlaku minimum 1 dzień. Ostateczna cena do zapłaty za obóz zależna jest od ilości dni na obozie wg zapisu. 7 dni z noclegami = 1190 zł.

 

W cenie , za pełen, siedmiodniowy pobyt na obozie: 6 noclegów w standardzie obozów wędrownych (schroniska górskie, pensjonaty); wyżywienie (śniadanie, prowiant na drogę, obiadokolacja); duża dawka wiedzy (i opieka) od sprawdzonych przewodników górskich!; ubezpieczenie NW.

Ceny nie obejmują wejścia na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz opłat za lokalną komunikację.

 

Dodatkowa usługa: przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania będzie realizowana za dopłatą 35 zł za dzień przewozu. Przewidujemy możliwość czterokrotnego przewozu pleceków
 
Dojazd i powrót z obozu we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z danego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.
 
Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na obóz „Tatrzańskimi Szlakami 2” wynosi 8 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, dla danego obozu, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: zapiszą się na listę, przekażą umowę oraz wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 4 osoby. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

 

Uczestnikiem Obozu Wędrownego/Rowerowego może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, po sprawdzeniu czy na dany obóz są wolne miejsca:
  • Zapisze się na listę. Zgłoszenia przyjmujemy przez wypełnienie formularza rezerwacyjnego, w ostateczności mailowo na adres biuro@obozywedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan). Umowa do pobrania w dokumentach. Umowa musi zostać odesłana nie później niż na 7 dni przed dniem startu w wybranym obozie wędrownym/rowerowym.
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Opłatę można wnieść w całości za dany obóz lub w rozbiciu na zaliczkę 30% + pozostałe 70% należności. Zaliczka potwierdza pewność miejsca na danym obozie. Wpłata w całości za dany obóz lub drugiej raty zaliczki następuje nie później niż na 7 dni przed terminem startu w wybranym obozie wędrownym/rowerowym. Wpłata (i zapis) możliwa jest po dniu startu danego obozu, po wcześniejszym spawdzeniu stanu wolnych miejsc. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę wybranego obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

Po otrzymaniu przez nas zgłoszenia uczestnika wysyłamy mailowo dokumenty, w tym trasę obozu.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide