ZAPISY I INFORMACJE OGÓLNE

Dla Kogo i jak tworzymy Obozy Rowerowe?

Nasze wycieczki rowerowe to wspaniała przygoda, niezapomniane, kolorowe scenerie i widoki dostępne dla wszystkich, którzy preferują aktywny wypoczynek.

Obozy Rowerowe to jazda duktami leśnymi, polnymi oraz mało uczęszczanymi drogami publicznymi. Kładziemy nacisk na aspekt krajoznawczy. Dlatego, czy to w lesie, czy małej wsi będziemy mieć częste przerwy wypełnione opowieściami przewodników.

Na Obozach Rowerowych nie ścigamy się z czasem, co nie znaczy, że nie mamy dziennego planu do przebycia. Niewyczerpujące dystanse, podzielone na małe odcinki pomiędzy kolejnymi atrakcjami na trasie, sprawiają, że nie musisz bać się o swoją kondycję. Tym bardziej, że tempo danych fragmentów trasy korygujemy do możliwości fizycznych i zdolność uczestników.

Uczestnikiem Obozu Rowerowego może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli:

 1. Zapisze się na listę. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod nr 500 828 266, mailowo na adres rowery@obozywedrowne.com
 2. Obowiązkowo wypełni, podpisze i niezwłocznie prześle umowę na adres rowery@obozywedrowne.com, pocztą na adres: Fundacja Na Szlaku, 54-206 Wrocław, ul. Legnicka 65. Umowa musi zostać odesłana nie później niż 14 dni przed terminem startu danego obozu rowerowego. Podpisanie umowy jest równoznaczne z akceptacją ceny, programu obozu oraz ogólnych warunków uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Fundację Na Szlaku. Przez podpisanie umowy oświadcza się, że jest się na tyle sprawnym fizycznie, by sprostać wymaganiom obozu oraz na jego trasie będzie posiadało się sprawny rower, niezbędną odzież i ekwipunek.
 3. Wpłaci zaliczkę w wysokości 10% ceny za dany obóz, do dnia wskazanego w programie, nie później niż 14 dni przed terminem startu danego obozu rowerowego.
 4. Pozostałą kwotę stanowiącą cenę imprezy, uczestnik wpłaci nie później niż 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy.
 5. Uczestnikiem obozu rowerowego może zostać osoba, która ma minimum 16 lat (wymagamy pisemnej zgody rodzica/opiekuna w przypadku chęci samodzielnego udziału w obozie). Z dorosłymi opiekunami, gdy nie są to rodzice, to za ich pisemną zgodą, zezwalamy na uczestnictwo w obozie osób, które są młodsze.

Kilka ważnych informacji:

 • Na obozie rowerowym noclegi są w standardzie… obozów rowerowych, czyli korzystamy z agroturystyk, schronisk górskich, kwater prywatnych, (wcześniej rozbitych) namiotów.
 • Dla chętnych oferujemy wyżywienie: trzy posiłki dziennie: śniadanie, prowiant na czas wycieczki, obiadokolacja. Zaopatrujemy się tylko u sprawdzonych kuchmistrzów.
 • Każdy otrzyma sporą dawkę wiedzy i opiekę sprawdzonych przewodników terenowych i górskich!
 • Wszystkich chętnych uczestników obozów rowerowych obejmujemy ubezpieczeniem NW.
 • Informujemy, że na Wasze życzenie świadczymy usługę przewożenia sakw/placków uczestników obozów do miejsca noclegowego za dodatkową opłatą 30 zł/dzień.
 • Minimalna liczba uczestników obozu rowerowego wynosi 12 osób.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide