ZAPISY I INFORMACJE OGÓLNE

Dla Kogo i jak tworzymy Obozy Wędrowne?

Nasze wycieczki to wspaniała przygoda, niezapomniane, kolorowe scenerie i widoki dostępne dla wszystkich, którzy preferują aktywny wypoczynek.
NAJWIĘKSZĄ ATRAKCJĄ OBOZÓW są spacery z przewodnikiem sudeckim po lasach, górach, wąwozach. Atrakcją są górskie widoki, zabytki w postaci np. starych średniowiecznych kopalni, zamków, pięknych pałaców, czy wreszcie spotkania z leśnymi mieszkańcami, a może nawet z samym Duchem Gór. Obozy Wędrowne to pooglądanie roślin i zwierząt w ich środowisku, to piękne, ciche wioski, a wszystko z dala od zgiełku miast.

Wędrując nie ścigamy się z czasem, co nie znaczy, że nie mamy dziennego planu do przejścia. Kładziemy nacisk na aspekt krajoznawczy – dlatego mamy częste przerwy wypełnione opowieściami przewodników. Niewyczerpujące dystanse, podzielone na małe odcinki pomiędzy kolejnymi atrakcjami na trasie, sprawiają, że nie musisz bać się o swoją kondycję. Tym bardziej, że tempo danych fragmentów szlaków korygujemy do możliwości fizycznych i zdolność uczestników.

Uczestnikiem Obozu Wędrownego może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli:

 1. Zapisze się na listę. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod nr 500 828 266, mailowo na adres biuro@obozywedrowne.com
 2. Obowiązkowo wypełni, podpisze i niezwłocznie prześle umowę na adres biuro@obozywedrowne.com, pocztą na adres: Fundacja Na Szlaku, 54-206 Wrocław, ul. Legnicka 65. Umowa musi zostać odesłana nie później niż 14 dni przed terminem startu danego obozu wędrownego. Podpisanie umowy jest równoznaczne z akceptacją ceny, programu obozu oraz ogólnych warunków uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Fundację Na Szlaku. Przez podpisanie umowy oświadcza się, że jest się na tyle sprawnym fizycznie, by sprostać wymaganiom obozu oraz na jego trasie będzie posiadało się niezbędną odzież i ekwipunek.
 3. Wpłaci zaliczkę w wysokości 10% ceny za dany obóz, do dnia wskazanego w programie, nie później niż 14 dni przed terminem startu danego obozu wędrownego.
 4. Pozostałą kwotę stanowiącą cenę imprezy, uczestnik wpłaci nie później niż 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy.
 5. Uczestnikiem Obozu Wędrownego może zostać osoba, która ma minimum 16 lat (wymagamy pisemnej zgody rodzica/opiekuna w przypadku chęci samodzielnego udziału w obozie). Z dorosłymi opiekunami, gdy nie są to rodzice, to za ich pisemną zgodą, zezwalamy na uczestnictwo w obozie osób, które są młodsze.

Kilka ważnych informacji:

 • Na obozie wędrownym noclegi są w standardzie… obozów wędrownych, czyli korzystamy ze schronisk górskich, kwater prywatnych, (wcześniej rozbitych) namiotów.
 • Dla chętnych oferujemy wyżywienie: trzy posiłki dziennie: śniadanie, prowiant na czas wycieczki, obiadokolacja. Zaopatrujemy się tylko u sprawdzonych kuchmistrzów.
 • Każdy otrzyma sporą dawkę wiedzy i opiekę sprawdzonych przewodników górskich!
 • Wszystkich chętnych uczestników obozów wędrownych obejmujemy ubezpieczeniem NW.
 • Informujemy, że na Wasze życzenie świadczymy usługę przewożenia placków uczestników obozów do miejsca noclegowego za dodatkową opłatą 30 zł/dzień.
 • Minimalna liczba uczestników obozu wędrownego wynosi 12 osób.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide