Skazani na integrację

 

Skazani na integrację. wyjazd muzyczny w Biesy


30.06.2018 – 05.07.2018

 
„Skazani na integrację” to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego oprócz wędrówek górskich będziemy dużo śpiewać i grać na instrumentach. Zaplecze muzyczne zapewni nam Michał Wawryniuk założyciel i kierownik szkoły „Laboratorium szkoła muzyki”. Wyjazd szczególnie zalecany osobom, które lubią śpiewać, grać na instrumentach i oczywiście chodzić po górach. Wędrówek po Bieszczadach z licencjonowanym przewodnikiem górskim nie będziemy traktować po macoszemu! Jeśli chcecie poznać fajnych ludzi, to zapraszamy!
 
Obóz muzyczny

 
Termin:  30.06.2018-05.07.2018. Start: godz. 12.00 w Domu Wypoczynkowym PTTK Wetlina. Zakończenie tamże ok. godz. 12:00.
 
Zapisy do wyczerpania miejsc. Minimalna liczba uczestników 10 osób, maksymalna 20 osób.
 
Cena. Całość obozu, czyli 6 dni = 970 zł.
 
W cenie: Noclegi: 5 noclegów w ośrodku PTTK w Wetlinie. Wyżywienie: dwa posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja). Codzienne warsztaty muzyczne z zawodowym muzykiem (będziemy śpiewać i grać na instrumentach). Duża dawka wiedzy i ciekawych informacji. Opieka sprawdzonych przewodników górskich. Dojazd busem na szlak. Bilety do BdPN. Ubezpieczenie NNW.
 

Obóz wędrowny z gitarami

Sposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem, do wyboru: A) w całości 970 zł/osoba lub B) w ratach: zaliczka w kwocie 450 zł/osoba oraz pozostała należność w kwocie 520 zł/osoba.
 

Termin płatności Płatność zaliczki w kwocie 450 zł/osoba do dnia 30.03.2018. Wpłata całości kosztu obozu do dnia 31.05.2018 w kwocie 970 zł/osoba lub 520 zł/osoba przy wcześniejszej wpłacie zaliczki. Przed wpłatą zaliczki i pełnego kosztu prosimy sprawdzić czy są jeszcze wolne miejsca. Wpłata zaliczki potwierdza rezerwację miejsca na wybranym obozie.
 

Dojazd i powrót do i z Wetliny we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.

 

Coś o noclegach. Będziemy przebywać w Ośrodku Wypoczynkowym PTTK Wetlina. Pokoje 2-, 3-, 4- i 5 osobowe oraz domki letniskowe. Obozy Wędrowne z Gitatami! Do naszej dyspozycji jest pełne zaplecze sanitarne. Śniadania i obiadokolacje na terenie ośrodka. Zasięg sieci komórkowej przyzwoity. Ośrodek położony jest w dolinie rzeki Wetlinki, na obrzeżach Bieszczadzkiego Parku Narodowego, u podnóża Połoniny Wetlińskiej.
 

Coś o trasie. Obóz nie jest trudny technicznie. Trasy nie wymagają ponad przeciętnej kondycji. Przez 6 dni przejdziemy szlakami ok. 50 km, czyli ok. 9 km dziennie. Na wycieczki górskie będziemy chodzić na lekko dojeżdżając w dalsze rejony gór busem. Głównym naszym planem oprócz wędrówek górskich jest wspólne śpiewanie, granie oraz integrowanie się przy ogniskach.
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na ww. obóz wynosi 20 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. Zapiszą się na listę, 2. Przekażą umowę oraz 3. Wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 10 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

 

Co zabrać? Zajrzycie do naszej ściągi na stronie internetowej. Na pewno zabieramy duży plecak (do zdeponowania w miejscu noclegu) i mały (25 lub 30l, potrzebny na wędrówkę górską). Generalnie zabieramy najpotrzebniejsze rzeczy, by przez te kilka dni móc komfortowo poruszać się na szlaku. Jeśli grasz na instrumencie koniecznie go zabierz!
 

Muzyka na obozach wędrownych

Kto uraczy nas dźwiękiem i słowem przewodnickim?
 
O dźwięki zadba Michał Wawryniuk założyciel i kierownik szkoły „Laboratorium szkoła muzyki”, nauczyciel gry na gitarze. Zapewni nam też zaplecze muzyczne. Na szlak zaprowadzi nas Grzegorz Sirociuk (Przewodnik Beskidzki, Przewodnik SKPB Warszawa oraz instruktor survivalu). Grigorij wieczory najchętniej spędza przy ognisku, grając na gitarze.

 

 

Dodatkowa usługa przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania nie będzie realizowana.
 

 
Pobierz:
1. Skazani na integrację. INFO i CENA
2. Skazani na integrację. PLAN
3. Skazani na integrację. UMOWA
 
 
 
Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide