Obóz Wędrowny „Sudetnik”. Szlak Długodystansowy E3

left-arrow50

Obóz Wędrowny „Sudetnik”

10.07.2017 – 22.07.2017

Wspólnie „przedeptamy” sudecki fragment jednego z najdłuższych szlaków turystycznych w Europie (przeszło 7,5 tysiąca kilometrów!). Szlaku, który prowadzi przez kilkanaście państw i łączy brzegi Oceanu Atlantyckiego z Morzem Czarnym. Pokonywanie sudeckiej części trasy jest znakomitą okazją do zapoznania się m.in. z „niezadeptanymi” Górami Kaczawskimi czy Bardzkimi oraz wieloma interesującymi zabytkami.

 
Termin:  10.07.2017 – 22.07.2017. Rozpoczęcie godz. 10.00 w na Placu Radiowej Trójki. Zakończenie ok. godz. 14.00 Boboszów.

 

Czas trwania i długość: przez 13 dni przejdziemy szlakami ok. 300 km (średnio 23 km/dzień).

 

Zapisy do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach tutaj.

 

Ceny. Dzień obozowy = 160 zł. Możesz być z nami na szlaku minimum 1 dzień. Ostateczna cena do zapłaty za obóz zależna jest od ilości dni na obozie wg zapisu. Całość obozu, czyli 13 dni obozowych = 2080 zł.

 

W cenie: 12 noclegów w standardzie obozów wędrownych (schroniska górskie, agroturystyki, pensjonaty, namioty – rozbijane wcześniej przez kadrę organizatora); wyżywienie (tylko od sprawdzonych kuchmistrzów, trzy posiłki dziennie: śniadanie, prowiant na czas wycieczki, obiadokolacja); duża dawka wiedzy (i opieka) od sprawdzonych przewodników górskich!; ubezpieczenie NW.

Ceny nie obejmują wejścia do obiektów biletowanych (możliwość zwiedzania takich obiektów jak np. Zamek Grodno, Twierdza Srebrnogórska, Starej Kopalni w Wałbrzychu – wejścia wedle chęci/zainteresowania uczestnika).

 

Dopłaty: 30 zł/dzień za przewożenie plecaków do miejsc zakwaterowania. Usługa realizowana jest kilka razy na danym obozie, gdyż w niektórych miejscach realizujemy więcej niż 1 nocleg (na szlak dowozi nas wtedy bus). Zgłoszenie chęci skorzystania z tej usługi i płatność za nią możliwe jest podczas trwania obozu.

 
Dojazd i powrót z obozu we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż, z danego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników, z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników, który wynosi w zależności od obozu od 15 do 25 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, dla danego obozu, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: zapiszą się na listę, przekażą umowę oraz wniosą opłatę.

 

Uczestnikiem Obozu Wędrownego/Rowerowego może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, po sprawdzeniu czy na dany obóz są wolne miejsca:
  • Zapisze się na listę. Zgłoszenia przyjmujemy przez wypełnienie formularza rezerwacyjnego, w ostateczności mailowo na adres biuro@obozywedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan). Umowa do pobrania w dokumentach. Umowa musi zostać odesłana nie później niż na 7 dni przed dniem startu w wybranym obozie wędrownym/rowerowym.
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Opłatę można wnieść w całości za dany obóz lub w rozbiciu na zaliczkę 30% + pozostałe 70% należności. Zaliczka potwierdza pewność miejsca na danym obozie. Wpłata w całości za dany obóz lub drugiej raty zaliczki następuje nie później niż na 7 dni przed terminem startu w wybranym obozie wędrownym/rowerowym. Wpłata (i zapis) możliwa jest po dniu startu danego obozu, po wcześniejszym spawdzeniu stanu wolnych miejsc. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę wybranego obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

Po otrzymaniu przez nas zgłoszenia uczestnika wysyłamy mailowo dokumenty, w tym trasę obozu.
napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide