Tatry Wysokie. Słowacja. Bis

 

Tatry Wysokie. Słowacja. Bis

04.08.2018 – 08.08.2018

 
Słowackie Tatry – wyjątkowe, nieuchwytne, magiczne. Józef Nyka, autor kultowych, najlepszych przewodników po Tatrach, porównując słowackie i polskie Tatry nie miał wątpliwości: „Słowackie Tatry Wysokie są znacznie rozleglejsze i pod wieloma względami od nich atrakcyjniejsze. Tu wznoszą się wszystkie najwyższe wierzchołki, tu skupiają się najdziksze i najodludniejsze doliny, tu wreszcie bytuje większość wysokogórskiej zwierzyny”. No to będzie pięknie!
 
Obóz Wędrowny Tatry

Termin: 04-08.08.2018. Start: 9.00. Spotkanie z uczestnikami przed Dworcem PKP Zakopane przy ul. Chramcówki 35 (przejazd na Słowację). Zakończenie ok. godz. 20:00 tamże.
 
Zapisy do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach na www.obozywedrowne.com/zapisy.
 
Cena. Całość obozu, czyli 5 dni obozowych = 1320 zł.
 
W cenie: 4 noclegi w Chacie Przy Zielonym Plesie i w Chacie Zamkowskiego. Wyżywienie: dwa posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja). Dojazd busem z Zakopanego do Tatrzańskiej Jaworzyny i z powrotem. Opieka i spora dawka wiedzy sprawdzonego przewodnika górskiego UIMLA oraz tatrzańskiego. Ubezpieczenie NNW.
 
Obóz Wędrowny Tatry Słowckie

Sposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem, do wyboru: A) w całości 1320 zł/osoba lub B) w ratach: zaliczka w kwocie 500 zł/osoba oraz pozostała należność w kwocie 820 zł/osoba.
 

Termin płatności. Płatność zaliczki w kwocie 500 zł/osoba do dnia 30.05.2018. Wpłata całości kosztu obozu do dnia 30.06.2018 w kwocie 1320 zł/osoba lub 820 zł/osoba przy wcześniejszej wpłacie zaliczki. Przed wpłatą zaliczki i pełnego kosztu prosimy sprawdzić czy są jeszcze wolne miejsca. Wpłata zaliczki potwierdza rezerwację miejsca na wybranym obozie.
 

Obóz wędrowny w Tatrach słowackich Dojazd i powrót do i z Zakopanego we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.

 

Coś o noclegach i o trasie. Nocujemy w Chacie Przy Zielonym Plesie (zob. http://chataprizelenomplese.sk/) i w Chacie Zamkowskiego (zob. http://www.zamka.sk/). Trasy dla średnio zaawansowanych turystów, którzy mają za sobą co najmniej kilka wycieczek górskich i zdolność przejścia kilkunastu kilometrów dziennie z blisko tysięcznym przewyższeniem.
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na ww. obóz wynosi 15 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. Zapiszą się na listę, 2. Przekażą umowę oraz 3. Wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 10 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

 
Co zabrać? Zajrzycie do naszej ściągi na stronie internetowej, tam jest więcej informacji.
 

Kto uraczy nas słowem przewodnickim? Na szlaku i poza nim zadba o nas Kasia Jamróz. Kasia jest przewodniczką UIMLA (International Mountain Leader). Z wielką radością od kilkunastu lat prowadzi wycieczki w Tatrach, Alpach i Himalajach.

 

Uwaga: Dodatkowa usługa przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania nie będzie realizowana.
 

Pobierz:
1. Tatry Wysokie. Słowacja Bis. INFO i CENA
2. Tatry Wysokie. Słowacja Bis. PLAN
3. Tatry Wysokie. Słowacja Bis. UMOWA

 
obóz wędrowny słowacja

Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide