Tatry Wysokie z Orlą Percią, Rysami i Mnichem

 

Tatry Wysokie z Orlą Percią, Rysami i Mnichem

20.08.2018-24.08.2018

 
Orla Perć to legendarny i najtrudniejszy szlak w polskiej części Tatr. Wejdziemy też na Rysy (2499 m). Dla chętnych niebywałą atrakcją będzie wejście na legendarnego Mnicha (2068 m). Licencjonowani przewodnicy górscy nie tylko zadbają o nas na szlaku, ale podczas wędrówki przybliżą wyjątkowość gór, które od lat fascynują i przyciągają turystów. Wędrując najatrakcyjniejszymi szlakami zobaczymy piękno oraz bogactwo przyrodnicze Tatr. Będzie to tatrzańska przygoda, na wysokim poziomie, z najładniejszymi panoramami.
 
Obóz wędrowny tatrzański
Termin: 20-24.08.2018. Start: godz. 9.00. Spotkanie z uczestnikami przed Dworcem PKP Zakopane przy ul. Chramcówki 35. Zakończenie w godzinach wieczornych (do godz. 19.30).
 
Zapisy do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach na www.obozywedrowne.com/zapisy.
 
Cena. 5 dni obozu z pełnym pakietem świadczeń = 1150 zł.
 
W cenie: Noclegi w Schronisku Roztoka. Wyżywienie: dwa posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja). Bilety do TPN. Opłata za dojazdy busem do szlaku i do Zakopanego. Opieka i spora dawka wiedzy od sprawdzonego przewodnika górskiego UIMLA oraz tatrzańskiego. Ubezpieczenie NNW.
 

Sposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem, do wyboru: A) w całości 1150 zł/osoba lub B) w ratach: zaliczka w kwocie 400 zł/osoba oraz pozostała należność w kwocie 750 zł/osoba.
 

Termin płatności. Płatność zaliczki w kwocie 400 zł/osoba do dnia 30.03.2018. Wpłata całości kosztu obozu do dnia 30.05.2018 w kwocie 1150 zł/osoba lub 750 zł/osoba przy wcześniejszej wpłacie zaliczki. Przed wpłatą zaliczki i pełnego kosztu prosimy sprawdzić czy są jeszcze wolne miejsca. Wpłata zaliczki potwierdza rezerwację miejsca na wybranym obozie.
 

Dopłata. Całodzienna wycieczka z wejściem na legendarnego Mnicha (2068 m) wiąże się z dodatkową opłatą (dla przewodnika) w kwocie 320/osoba przy minimum 4 chętnych oraz 420 zł przy 3 chętnych. Płatność na miejscu.
 

Dojazd i powrót do i z Zakopanego we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.

 
Tatrzański Obóz Wędrowny

Coś o trasie. Trasy dla turystów bez lęku wysokości, którzy mają za sobą co najmniej kilkanaście wycieczek górskich i zdolność przejścia kilkunastu kilometrów dziennie, z przewyższeniem sięgającym około tysiąca metrów.
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na ww. obóz wynosi 10 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. Zapiszą się na listę, 2. Przekażą umowę oraz 3. Wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 5 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

 
 

Obóz Wędrowny Tatry 2018 Co zabrać? Zajrzycie do naszej ściągi na stronie internetowej, tam jest więcej informacji.
 

Kto uraczy nas słowem przewodnickim? Na szlaku i poza nim zadba o nas Kasia Jamróz i Marcin Rajczak. Kasia jest przewodniczką UIMLA (International Mountain Leader). Z wielką radością od kilkunastu lat prowadzi wycieczki w Tatrach, Alpach i Himalajach. Marcin jest licencjonowanym i niezwykle doświadczonym przewodnikiem tatrzańskim. Grotołazem, od lat praktykującym taternictwo jaskiniowe. Jest członkiem m.in. Speleoklubu Tatrzańskiego.

 

Uwaga: Dodatkowa usługa przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania nie będzie realizowana
 

 
Pobierz:
1. Tatry Wysokie z Orlą Percią. INFO i CENA
2. Tatry Wysokie z Orlą Percią. PLAN
3. Tatry Wysokie z Orlą Percią. UMOWA
 
 
Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

Obóz Wędrowny Tatry
napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide