Ukraińskie połoniny: Ostra Hora, Połonina Równa oraz Pikuj!

left-arrow50

Ukraińskie połoniny: Ostra Hora, Połonina Równa oraz Pikuj!


21.07.2019 – 27.07.2019
04.08.2019 – 10.08.2019

 


Może Ktoś z Was będąc w Bieszczadach widział odległe połoniny, które wydawały się piękne, ale i niedostępne? Właśnie tam jedziemy! Wspólnie przez 7 dni zwiedzimy jedne z najdzikszych gór Europy. Wejdziemy na najwyższy szczyt ukraińskich Bieszczadów, czyli Pikuj (1407m n.p.m.). Widoki na pasma Gorganów, Świdowca czy Czarnohory potrafią wprawić w zachwyt nie jedną osobę! Na końcu odpoczniemy w ukraińskiej łaźni termalnej. To obóz, który dostarczy wielu wrażeń i zapadnie długo w Waszej pamięci! Szykujcie się na przygodę!

 
biegówki. obozy

 

Kto uraczy nas słowem przewodnickim?
1234
Na szlaku i poza nim zadba o nas Asia Opyrchał. Jako przewodnik beskidzki, Asia prowadzi wycieczki od 2014 roku. Ciągle inwestuje w swój rozwój oraz nabywa nowe umiejętności poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach. Największą uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa podczas wycieczek, dlatego też ukończyła szkolenia z udzielania pierwszej pomocy oraz metodyki prowadzenia grup w różnych warunkach. W 2018 roku nabyła uprawnienia Międzynarodowego Przewodnika Górskiego (International Mountain Leader UIMLA). Dzięki nim możemy poznać z Asią nie tylko piękne polskie górskie zakątki, ale także te znajdujące się za granicami naszego kraju.

 

Cena
7 dni obozów z pełnym pakietem świadczeń = 1 400 zł

 
W cenie
– 6 noclegów w standardzie obozów wędrownych (schroniska górskie, osady i bazy turystyczne, namioty)
– dwa posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja plus prowiant na czas wycieczki)
– opieka sprawdzonych przewodników górskich
– spora dawka wiedzy
– dojazd busem Wola Michowa–Preuki (UA) i z powrotem
– ubezpieczenie NNW
– spora dawka wiedzy

 

 
Plan
Dzień 1
Start: godzina 12.00 w Woli Michowej. Dojazd busem do miejsca w pobliżu noclegu, następnie pokonamy około 5 km by dojść na bazę noclegową w Prelukach (930m n.p.m). Obiadokolacja.
Dzień 2
Dzień zaczynamy śniadaniem, a następnie wyruszamy na 6-7 godzinną trasę na Połoninę Równą zwiedzając ruiny dawnej bazy rakietowej. Wieczorem obiadokolacja oraz niemałe ognisko integracyjne. Będzie się działo.
Dzień 3
Po śniadaniu udamy się na szlak zdobywając Osrą Horę 1405 m n.p.m. Tego dnia na wędrowce spędzimy około 6 godzin przemierzając 18 km. Dzień zakończymy obiadokolacją.
Dzień 4
Dzień zaczynamy śniadaniem, pakujemy się na trzydniową wycieczkę górską. Tego dnia docieramy na obozowisko pod przełęcz Chresty (1109 m n.p.m).
Dzień 5
Po zwinięciu obozowiska wyruszamy na pasmo Pikuja. Niesamowicie widokowa trasa zakończona zdobyciem najwyższego szczytu ukraińskich Bieszczad. Dzień kończymy obiadokolacją i noclegiem w terenie.
Dzień 6
Dzień rozpoczynamy tradycyjnie śniadaniem, a następnie wyruszamy w drogę powrotną do bazy w Prelukach. Wieczorem czeka na nas ukraińska łaźnia termalna tzw. Czan.
Dzień 7
Po śniadaniu, pakujemy się oraz wraz z plecakami schodzimy do cywilizacji (ok. 5km). Następnie przejazd busem do Polski. Obóz kończymy około godziny 15:00 w Woli Michowej.

 

Dlaczego warto wybrać się z nami?
– odpoczniemy od miejskiego zgiełku w spokojnych Bieszczadach po ukraińskiej stronie
– wejdziemy na najwyższy szczyt ukraińskich Bieszczadów, czyli Pikuj
– będziemy zachwycać się widokami na pasma Gorganów, Świdowca czy Czarnohory
– odpoczniemy w ukraińskiej łaźni termalnej
– gwarancja dobrze i aktywnie spędzonego czasu

 

Zapisy
Uczestnikiem obozu może zostać każdy, kto spełni łącznie następujące wymagania:
1. Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny. Zapisywać się można również pod numerem telefonu 607 300 754.

2. Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie

 

Limit miejsc!
Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Przed zapisem i wniesieniem opłaty prosimy sprawdzić stan wolnych miejsc tutaj
Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu w razie konieczności.

 

Sposób płatności
Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem, do wyboru: A) w całości lub B) w ratach: zaliczka w wysokości połowy kosztu obozu oraz pozostała należność. Wpłata zaliczki potwierdza rezerwację miejsca na wybranym obozie.

 

Termin wpłaty
Wpłat dokonujemy do wyczerpania miejsc (kto pierwszy ten lepszy). Informacje o wolnych miejscach tutaj

 

Konto
Konto dla wpłat w PLN: BNP Paribas Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778 Konto dla wpłat w Euro: BNP Paribas Bank Polska 31 1750 0012 0000 0000 3704 6949 (Iban: PL, SWIFT: RCBWPLPW).
W tytule wpłaty należy wpisać nazwę wybranego obozu (+ewentualnie jego termin) oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.
Odbiorca: Fundacja Na Szlaku, 54-206 Wrocław, ul. Legnicka 65, NIP: 8943061309. 

Zapisy telefoniczne 607 300 754

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

napisz_button

obozy biegówkowe

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide