Ukraińskie Połoniny w siodle

 

„Ukraińskie Połoniny w siodle”

23.06.2018 – 26.06.2018

 
„Ukraińskie Połoniny w siodle”, Obozywedrowne.comto czas w którym przemierzać będziemy górskie szlaki w siodle. To wyjazd, który dostarczy wielu wrażeń i zapadnie długo w Waszej pamięci. Będziemy uczyć się jazdy konnej od podstaw, pod czujnym okiem instruktorów. Średnio zaawansowani jeźdzcy będą uczestniczyć w rajdzie. Wjedziemy na Ostrą Horę i Połoninę Równą. Widoki na pasma Gorganów, Świdowca czy Czarnohory potrafią wprawić w zachwyt nie jedną osobę! Będziemy mogli doświadczyć klimatu gór z innej perspektywy. Poznamy życie lokalnej społeczności w górach, gdzie cywilizacja jeszcze nie zadomowiła się na dobre. Będzie nieco surowo i dziko! Gotowi na przygodę?

 
 
Termin:  23.06.2018 – 26.06.2018. Rozpoczęcie o godzinie 11.00 w Bieszczadach, w Kija Chata (adres: 38-543 Wola Michowa 14). Stąd o godz. 11.30 wyjedziemy busem do bazy noclegowej w Prelukach (UA).
 
Nasz przewodnik bieszczadzki będzie w ośrodku Kija Chata od ranka 22.06.2018. Jeśli Ktoś z Was będzie miał ochotę na gratisowy spacer po okolicach to zapraszamy! Załatwiajcie sobie dodatkowe noclegi w Kija Chata!

 
 
Zapisy do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach tutaj.
 
 

Obozy Konne

Jedziemy na Zakarpacie, na przełęcz Preluki, rajd konny Obozy Wędrowne! w sąsiedztwie szczytów Połoniny Równej oraz Ostrej Hory. Jedziemy do Saszy, gospodarza tego miejsca, który jest weterynarzem oraz zajmuje się turystyką konną. Posiada ok. 80 koni. Sasza ma bardzo duże doświadczenie w organizowaniu rajdów dla turystów z całej Europy. Przyjeżdżają do niego po przygodę dziesiątki Niemców, Czechów, Austriaków czy Duńczyków. Będziemy i my.
 

Cena. Całość obozu, czyli 4 dni obozowe = 990 zł. Uwaga – możliwość wyjazdu wyłącznie na cały obóz.
 
W cenie: 3 noclegi w standardzie spotykanym w ukraińskich Bieszczadach. Wyżywienie: dwa posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja). Nauka jazdy konnej. Dwa rajdy konne na Połoninę Równa, Ostrą Horę z Przewodnikiem Górskiej Turystyki Jeździeckiej. Dojazd busem na trasie Wola Michowa – Preuki (UA) i z powrotem. Duża dawka wiedzy i ciekawych informacji. Opieka sprawdzonych przewodników górskich. Ubezpieczenie NNW.
 

Sposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem do wyboru: A) w całości (990 zł/osoba) lub B) w ratach: zaliczka w kwocie 400 zł/osoba oraz pozostała należność w kwocie 590 zł/osoba.

 
Termin płatności. Płatność zaliczki do dnia 23.03.2018. Wpłata całości kosztu obozu do dnia 18.05.2018 w kwocie 990 zł/osoba lub 590 zł/osoba przy wcześniejszej wpłacie zaliczki. Przed wpłatą zaliczki i pełnego kosztu prosimy sprawdzić czy są jeszcze wolne miejsca. Wpłata zaliczki potwierdza rezerwację miejsca na wybranym obozie.
 
Obozy konne Bieszczady

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na obóz „Ukraińskie Połoniny” wynosi 18 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. Zapiszą się na listę, 2. Przekażą umowę oraz 3. Wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 10 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.
 

Coś o noclegach i warunkach. Jedziemy w dzikie rejony gór ukraińskich, więc warunki też będą inne od tych, które znamy z hoteli czy schronisk. Nie spodziewajcie się dwuosobowych pokoi z klimatyzacją, łazienką i balkonem. Nocujemy w bazie gdzie dostępne są wyłącznie sale wieloosobowe, namioty. Zasięg jest, prądu brak. Mycie w strumyku, dostępna jest też ukraińska sauna „czan”. W okresie letnim temperatury są wysokie, więc tego typu warunki sanitarne, nie powinny nikomu sprawić problemu. To będzie przygoda!
 
obozy konne

 

Co zabrać? Zabierzcie ze sobą placek, gdyż miejsce noclegu jest oddalone od cywilizacji około 4-5 km. A w nim: WAŻNY PASZPORT (min. 3 miesięcy przed końcem terminu ważności). Czołówkę z zapasowymi bateriami. Śpiwór. Strój jeździecki lub inne ubranie przeznaczone do jazdy (obcisłe spodnie oraz buty wchodzące w strzemiona. Nie jest wymagany ubiór typowo jeździecki, choć go polecamy. Dobrze mieć ze sobą czapsy lub bryczesy). Kurtka przeciwdeszczowa/płaszcz. Wygodne buty na wędrówkę górską. Strój kąpielowy. Powerbank lub dodatkową baterię do telefonu. Klapki lub sandały. Krem do opalania. Nakrycie głowy.
 

Kto o nas zadba i kto uraczy nas słowem przewodnickim? W bazie w Perlukach zadba o nas Szasza. Na szlaku i poza nim zadba o nas Grzegorz Sirociuk (Przewodnik Beskidzki, Przewodnik SKPB Warszawa oraz Grzegorz. Obozy Wędrowne instruktor survivalu), który z radością prowadzi wycieczki w polskich górach oraz po górskich szlakach Ukrainy i Rumunii. Góry to całe jego życie. Chętnie dzieli się swoją pasją i skutecznie zaraża nią innych. Wieczory najchętniej spędza przy ognisku grając na gitarze.
 
Dojazd i powrót do i z Woli Michowej we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.
 

Uwaga: Wyjazd jest możliwy wyłącznie z ważnym paszportem (minimum na 3 miesiące przed upływem terminu ważności).

 
Pobierz:
1. Ukraińskie Połoniny w siodle. INFO i CENA
2. Ukraińskie Połoniny w siodle. PLAN
3. Umowa udziału Ukraińskie Połoniny w siodle
4. Ukraińskie Połoniny w siodle. Pytania i Odpowiedzi

 
obóz konny

Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać „Ukraińskie Połoniny w siodle” oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide