Ukraińskie połoniny

 

Ukraińskie połoniny

Ostra Hora, Połonina Równa oraz Pikuj!

04.08.2018 – 10.08.2018

 
Może Ktoś z Was będąc w Bieszczadach widział odległe połoniny, które wydawały się piękne, ale i niedostępne? Właśnie tam jedziemy! Wspólnie przez 7 dni zwiedzimy jedne z najdzikszych gór Europy. Wejdziemy na najwyższy szczyt ukraińskich Bieszczadów, czyli Pikuj (1407m n.p.m.). Widoki na pasma Gorganów, Świdowca czy Czarnohory potrafią wprawić w zachwyt nie jedną osobę! Na końcu odpoczniemy w ukraińskiej łaźni termalnej. To obóz, który dostarczy wielu wrażeń i zapadnie długo w Waszej pamięci! Szykujcie się na przygodę!
 
Obozy Wędrowne 2018
 
Termin: 04.08.2018 – 10.08.2018. Start: godz. 12:00 w Kija Chata (38-543 Wola Michowa 14). Zakończenie tamże ok. godz. 15:00.
 
Zapisy do wyczerpania miejsc. Minimalna liczba uczestników 10 osób, maksymalna 20 osób.
 
Cena. Całość obozu, czyli 7 dni = 1250 zł.
 
W cenie: Noclegi: 6 noclegów w standardzie obozów wędrownych (schroniska górskie, osady i bazy turystyczne, namioty). Wyżywienie: dwa posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja plus prowiant na czas wycieczki). Opieka sprawdzonych przewodników górskich. Spora dawka wiedzy. Dojazd busem Wola Michowa–Preuki (UA) i z powrotem. Ubezpieczenie NNW.
 
Wędrowanie po górach 2018

Sposób płatności. Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem, do wyboru: A) w całości 1250 zł/osoba lub B) w ratach: zaliczka w kwocie 500 zł/osoba oraz pozostała należność w kwocie 750 zł/osoba.
 

Termin płatności. Płatność zaliczki w kwocie 500 zł/osoba do dnia 30.03.2018. Wpłata całości kosztu obozu do dnia 31.05.2018 w kwocie 1250 zł/osoba lub 750 zł/osoba przy wcześniejszej wpłacie zaliczki. Przed wpłatą zaliczki i pełnego kosztu prosimy sprawdzić czy są jeszcze wolne miejsca. Wpłata zaliczki potwierdza rezerwację miejsca na wybranym obozie.
 

Dojazd i powrót do i z Woli Michowej we własnym zakresie ze względu na rozproszone miejsca zamieszkań uczestników. Przy zapisie od 8 osób wzwyż z jednego regionu, organizujemy przejazd busem za dodatkową opłatą. W innych wypadkach kojarzymy pojedynczych uczestników z danego regionu, na wspólny przyjazd i powrót.

 

biwak 2018 Obozy WędrowneCoś o noclegach. Śpimy w osadzie turystycznej na Prelukach. Będzie surowo. W miejscu tym będzie możliwość jazdy konnej (we własnym zakresie). Podczas pobytu 2 noce spędzimy w obozowisku pod przełęczą Chresty (1109 m n.p.m). Ewentualny nocleg w Woli Michowej ostatniego dnia obozu we własnym zakresie.
 

Coś o trasie. Obóz nie jest trudny technicznie. Trasa wymaga przeciętnej kondycji. Przez 7 dni przejdziemy ok. 100 km. Wyjście na Pikuj z plecakiem spakowanym na 3 dni. Poza tym będziemy poruszali się na z małym plecakiem.
 

Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Maksymalna liczba uczestników na ww. obóz wynosi 20 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: 1. Zapiszą się na listę, 2. Przekażą umowę oraz 3. Wniosą opłatę. Minimalna liczba uczestników wynosi 10 osób. Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

 
 

Obozy pod namiotamiCo zabrać? Duży plecak (do zdeponowania w miejscu noclegu) i mały (25 lub 30l, potrzebny na wędrówkę górską). Zajrzycie do naszej ściągi na stronie internetowej, tam jest więcej informacji. Nie zapomnij wziąć paszportu!
 

Kto uraczy nas słowem przewodnickim? W bazie w Prelukach zadba o nas Sasza. Na szlaku i poza nim zadba o nas Grzegorz Sirociuk (Przewodnik Beskidzki, Przewodnik SKPB Warszawa oraz instruktor survivalu), który z radością prowadzi wycieczki w polskich górach oraz po górskich szlakach Ukrainy i Rumunii. Góry to całe jego życie. Chętnie dzieli się swoją pasją i skutecznie zaraża nią innych. Wieczory najchętniej spędza przy ognisku grając na gitarze.

 

Uwaga: Wyjazd jest możliwy wyłącznie z ważnym paszportem (min. na 3 miesiące przed upływem terminu ważności). możliwość wyjazdu wyłącznie na cały obóz. Dodatkowa usługa przewożenia plecaków do miejsc zakwaterowania nie będzie realizowana.

 
Pobierz:
1. Ukraińskie połoniny. INFO i CENA
2. Ukraińskie połoniny. PLAN
3. Ukraińskie połoniny. UMOWA
 
Obozy Wędrowne Ukraina Pikuj

 
Uwaga limit miejsc! Uczestnikiem każdego obozu może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, do wyczerpania limitu miejsc, spełni łącznie następujące wymagania:

  • Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny na www.ObozyWedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan).
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide