Obóz Rowerowy „W 50 dni dookoła Polski”

left-arrow50

Obóz Rowerowy
„W 50 dni dookoła Polski”

12.08.2017 – 30.09.2017

Jak w niebanalny sposób opisać szlaki, którymi będziemy podążać, które są tak bardzo zróżnicowane? Wiodą wśród lasów, jezior, gór. Na styku granic wielu państw, również historycznych jak Prusy czy Austro-Węgry. Podczas wyprawy będziemy smakować nie tylko polskie potrawy. I gubić się w mnogości atrakcji. W wyjątkowości i różnorodności regionów, przez które będziemy podążać.
Pojedziemy przez Sudety, z biegiem Nysy Łużyckiej i Odry do Bałtyku. Przez Pomorze po krainę tysiąca jezior, po Mazury. Przez lasy, puszcze, łąki. Bieszczadami, Pieninami i Podhalem w stronę Ziemi Kłodzkiej. Czysta natura. Słynne Parki Narodowe. Zapraszamy na wyjątkową, trochę egzotyczną, mieniącą się tysiącem barw, trasę Obozu Rowerowego „W 50 dni dookoła Polski”.

 

Termin: 12.08.2017 – 30.09.2017. Rozpoczęcie godz. 10.00 we Wrocławiu. Spotkanie 12.08.2017 ul. Piłsudskiego, wejście główne do Dworca Głównego PKP. Zakończenie 30.09.2017 ok. godz. 18.00 w tym samym miejscu.

 

Dołączyć do nas można w każdym miejscu i momencie na minimum 1 dzień. Trasa wiedzie m.in. przez Zgorzelec, Bad Muskau, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Elbląg, Białystok, Hajnówkę, Chełm, Przemyśl, Ustrzyki Górne, okolice Gorlic i Nowego Targu, Szczyrk, Prudnik, Wałbrzych.

 

Czas trwania i długość: przez 50 dni przejedziemy szlakami ok. 3400 km (średnio 68 km/dzień).

 

Zapisy do wyczerpania miejsc. Informacje o wolnych miejscach tutaj.

 

Ceny i terminy. Dzień obozowy 100 zł lub 195 zł (zobacz komponenty ceny poniżej). Możesz być z nami na szlaku minimum 1 dzień. Ostateczna cena do zapłaty za obóz zależna jest od ilości dni na obozie wg zapisu.

 

W cenie za każdy dzień obozu przy ofercie 100 zł: organizacja obozu; nocleg w namiotach (namioty są wcześniej „rozbite” przez naszą ekipę, ewentualnie w agroturystykach); śniadanie; opieka od sprawdzonych przewodników terenowych i instruktorów rowerowych!; na całej trasie obsługa serwisu rowerowego; ubezpieczenie NW.

W cenie za każdy dzień obozu przy ofercie 195 zł: organizacja obozu; nocleg (agroturystyki, pensjonaty); wyżywienie (dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja); opieka od sprawdzonych przewodników terenowych i instruktorów rowerowych!; na całej trasie obsługa serwisu rowerowego; ubezpieczenie NW.

 

Ceny nie obejmują wejścia do obiektów biletowanych (np. muzea – wejścia wedle chęci/zainteresowania uczestnika oraz opłat za wejścia na teren Parków Narodowych).

 

Dopłaty: 10 zł/dzień za przewożenie sakw do miejsc zakwaterowania. Zgłoszenie chęci skorzystania z tej usługi i płatność za nią możliwe jest podczas trwania obozu.

 
Uwaga limit miejsc! Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników, który wynosi w zależności od obozu od 15 do 25 osób. Uczestnikami zostaną osoby, które do wyczerpania limitu miejsc, dla danego obozu, jako pierwsze spełnią łącznie następujące wymagania: zapiszą się na listę, przekażą umowę oraz wniosą opłatę.

 

Uczestnikiem Obozu Wędrownego/Rowerowego może zostać kobieta i mężczyzna, osoba młodsza i starsza jeśli, po sprawdzeniu czy na dany obóz są wolne miejsca:
  • Zapisze się na listę. Zgłoszenia przyjmujemy przez wypełnienie formularza rezerwacyjnego, w ostateczności mailowo na adres biuro@obozywedrowne.com.
  • Wypełni, podpisze i przekaże umowę (osobiście, listownie lub mailowo – skan). Umowa do pobrania w dokumentach. Umowa musi zostać odesłana nie później niż na 7 dni przed dniem startu w wybranym obozie wędrownym/rowerowym.
  • Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie. Opłatę można wnieść w całości za dany obóz lub w rozbiciu na zaliczkę 30% + pozostałe 70% należności. Zaliczka potwierdza pewność miejsca na danym obozie. Wpłata w całości za dany obóz lub drugiej raty zaliczki następuje nie później niż na 7 dni przed terminem startu w wybranym obozie wędrownym/rowerowym. Wpłata (i zapis) możliwa jest po dniu startu danego obozu, po wcześniejszym spawdzeniu stanu wolnych miejsc. Wpłat należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę wybranego obozu oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.

Po otrzymaniu przez nas zgłoszenia uczestnika wysyłamy mailowo dokumenty, w tym trasę obozu.

napisz_button

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide