Wysokie Tatry Słowackie – zachodnia część

left-arrow50

Wysokie Tatry Słowackie – zachodnia część


01.07.2019 – 05.07.2019


Słowackie Tatry – wyjątkowe, nieuchwytne, magiczne. Józef Nyka, autor kultowych, najlepszych przewodników po Tatrach, porównując słowackie i polskie Tatry nie miał wątpliwości: „Słowackie Tatry Wysokie są znacznie rozleglejsze i pod wieloma względami od nich atrakcyjniejsze. Tu wznoszą się wszystkie najwyższe wierzchołki, tu skupiają się najdziksze i najodludniejsze doliny, tu wreszcie bytuje większość wysokogórskiej zwierzyny”. No to będzie pięknie!

 
biegówki. obozy

 

Kto uraczy nas słowem przewodnickim?
1234
Kasia Jamróz – przewodniczka UIMLA oraz beskidzka i sudecka. Góry to jej dom, do którego chętnie zaprasza wszystkich o każdej porze roku. Od kilkunastu lat spełnia Wasze górskie marzenia, co jest jej mottem przewodnim. W wolnych chwilach „wiedźminuje” na Furmanowej (Gubałówce), zbiera zioła magiczne, biega i joguje. Przewodnictwo i podróże to jej praca i pasja. Jako międzynarodowy przewodnik górski i lider wypraw trekkingowych od wielu lat zabiera Was we wszystkie góry świata: od Karpat, przez Alpy, Piereneje, Atlas Wysoki, Himalaje i wiele innych. Dla Obozów Wędrownych prowadzi trasy w Tatrach, zarówno latem jak i zimą, oraz trekkingu po Atlasie Wysokim (Maroko). Jest też przewodniczką w Jodze Na Szlaku.
 
Cena
5 dni obozu z pełnym pakietem świadczeń = 1 400 zł

 
W cenie
– 4 noclegi w słowackich schroniskach górskich
– dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja (pierwszego dnia obiadokolacja)
– dojazd busem z Zakopanego do Tatrzańskiej Łomnicy i z powrotem
– ubezpieczenie NNW
– opieka i spora dawka wiedzy od sprawdzonego przewodnika UIMLA

 

Plan
Dzień 1
Start o godz. 6.00 przed Dworcem PKP Zakopane przy ul. Chramcówki 35. Przejazd na Słowację do Tatrzańskiej Łomnicy i dalej tzw. elektriczką do Szyrbskiego Jeziora.
Trasa piesza: Tatrzańska Łomnica – Popradzkie Jezioro – Koprowy Wierch 2363m – Popradzkie Jezioro. Obiadokolacja.
Dzień 2
Wcześnie rano przejazd elektriczką do stacji Popradzkie Jezioro i przejście do schroniska (tutaj zostawiamy rzeczy na nocleg) Trasa piesza: Popradzkie Jezioro – Koprowy Wierch 2363m – Popradzkie Jezioro. Obiadokolacja.
Dzień 3
Śniadanie. Popradzkie Jezioro – Dolina Mięguszowiecka – Rysy 2499 m – Popradzkie Jezioro. Obiadokolacja.
Dzień 4
Śniadanie. Popradzkie Jezioro – Przełęcz pod Osterwą 1980m – Dolina Batyżowiecka – Suchy Wierch – Nowa Polanka/Tatrzańska Polanka. Obiadokolacja.
Dzień 5
Śniadanie. Nowa Polanka / Tatrzańska Polanka – Śląski Dom – Dolina Wielicka – Polski Grzebień 2200m – Dolina Białej Wody – Łysa Polana. Powrót busem do Zakopanego. Obiadokolacja. Zakończenie obozu przed Dworcem PKP Zakopane przy ul. Chramcówki 35 ok. godz. 20.00.

 
Trasy są wymagające dobrej kondycji, koordynacji ruchowej i umiejętności radzenia sobie z ekspozycją, doświadczenia w poruszaniu się w terenie skalnym, ubepzieczonym w wielu miejscach drabinami oraz łańcuchami z plecakiem ważącym ok 5-6 kg.
Turnus przeznaczony zwłaszcza dla uczestników poprzednich edycji wędrówek po Tatrach z Obozami Wędrownymi

 

Dlaczego warto wybrać się z nami?
– spędzimy 5 dni w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku
– zapoznamy się z zasadami bezpiecznego poruszania po górach wysokich
– wędrując najatrakcyjniejszymi szlakami zobaczymy piękno oraz bogactwo przyrodnicze słowackich Tatr
– znajdziemy czas na relaks i reset w otoczeniu malowniczych krajobrazów
– na wycieczki zabiorą nas doświadczeni przewodnicy
– gwarancja dobrze i aktywnie spędzonego czasu

 

 

Zapisy
Uczestnikiem obozu może zostać każdy, kto spełni łącznie następujące wymagania:
1. Zapisze się na listę via formularz rezerwacyjny

2. Wniesie opłatę, która jest potwierdzeniem udziału w obozie

 

obozy wędrowne 2019 z obozywedrowne.com

 

Limit miejsc!
Na każdym obozie obowiązuje limit liczby uczestników. Przed zapisem i wniesieniem opłaty prosimy sprawdzić stan wolnych miejsc tutaj
Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu w razie konieczności.

 

Sposób płatności
Opłatę za uczestnictwo należy uiścić przelewem, do wyboru: A) w całości lub B) w ratach: zaliczka w wysokości połowy kosztu obozu oraz pozostała należność. Wpłata zaliczki potwierdza rezerwację miejsca na wybranym obozie.

 

Termin wpłaty
Wpłat dokonujemy do wyczerpania miejsc (kto pierwszy ten lepszy). Informacje o wolnych miejscach tutaj

 

Konto
Konto dla wpłat w PLN: BNP Paribas Bank Polska 69 1750 0012 0000 0000 2891 0778 Konto dla wpłat w Euro: BNP Paribas Bank Polska 31 1750 0012 0000 0000 3704 6949 (Iban: PL, SWIFT: RCBWPLPW).
W tytule wpłaty należy wpisać nazwę wybranego obozu (+ewentualnie jego termin) oraz imiona i nazwiska uczestników za których dokonuje się opłaty.
Odbiorca: Fundacja Na Szlaku, 54-206 Wrocław, ul. Legnicka 65, NIP: 8943061309.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

napisz_button

obozy biegówkowe

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide