Obozy dla dorosłych za granicę

Organizujemy pełne wrażeń wyjazdy dla miłośników wyzwań, którzy sięgają wzrokiem poza Polskę. Nasze obozy dla dorosłych za granicę odbywają się w starannie wybranych miejscach, w których natura zachwyca, a wyjątkowe krajobrazy pozostają na zawsze w pamięci. Każda wyprawa to okazja do zdobycia mnóstwa niezapomnianych wspomnień oraz znajomości. Uczestnicy obozu zyskują również wspaniałą szansę, aby wyciszyć się i odpocząć, z dala od zgiełku życia codziennego.

Gdzie odbywają się obozy dla dorosłych za granicą?

Przede wszystkim wybieramy lokalizacje, które zaskakują widokami i naturą. Odwiedzamy również małe miasteczka i wioski oddalone od miast, w których życie płynie wolniej. Wędrujemy szlakami górskimi, leśnymi drogami, przemierzamy łąki i pola. Nasze obozy odbywają się w Czechach, Słowacji, Ukrainie, Rumunii, a także w Alpach czy na Kaukazie. Organizujemy także wyjazdy na Korsykę i Cejlon. Każdy obóz to okazja do prowadzenia obserwacji szczególnego ukształtowania terenu oraz fauny i flory. Wszystko to stwarza doskonałe warunki do nabycia wiedzy z zakresu survivalu, ornitologii czy zielarstwa.

Kto może uczestniczyć w naszych Obozach Wędrownych?

Nasze obozy dla dorosłych za granicę odbywają się na trzech poziomach trudności, dlatego tak naprawdę większość osób znajdzie opcję, która odpowiada ich możliwościom. Poziom A jest dość łatwy, B – średni, z kolei C uznajemy za wymagający. Oczywiście poszczególne poziomy nierzadko się przenikają, dlatego uczestnicy wyjazdu mogą być pewni, że spotkają się z wyzwaniami, którymi stawią z przyjemnością czoła.

Ludzie, którzy biorą udział w wędrówkach są aktywni, chętnie zdobywają nowe umiejętności i doświadczenia, a przy tym cenią otoczenie natury. Ich wiek okazuje się dość zróżnicowany. Największa grupa to 30-latkowie, ale nie brakuje także 20-, 40- czy 50-latków. Zapewniamy, że zaledwie po kilku godzinach od wymarszu, wiek przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie.

Wędrówki z doświadczonymi przewodnikami

W trakcie obozów dla dorosłych za granicą dbamy zarówno o niezapomniane wrażenia, jak i bezpieczeństwo. Odpowiadają za nie licencjonowani przewodnicy górscy i terenowi o wyjątkowej wiedzy oraz doświadczeniu. Każdy z nich posiada odpowiednie zezwolenia do prowadzenia działalności organizatora turystyki. Chętnie dzielimy się przydatnymi informacjami nie tylko na temat odwiedzanych miejsc, ale dajemy też wskazówki, dzięki którym życie na szlaku bywa prostsze!

Gdzie śpimy podczas obozów dla dorosłych za granicą?

Nocleg zazwyczaj odbywa się w warunkach obozowych, co w praktyce oznacza, że śpimy w schroniskach górskich, chatach traperskich czy nawet pod namiotami (wcześniej rozbitymi). Wszystko oczywiście zależy od miejsca, do którego się udajemy. W razie konieczności zabrania śpiwora i karimaty informujemy o tym uczestników. To samo dotyczy listy niezbędnych rzeczy do spakowania.

W razie pytań czy wątpliwości związanych z wyjazdem prosimy o kontakt. Chętnie wyjaśnimy wszelkie niejasności. Zapraszamy do przeżycia przygody życia na szlaku!