Obozy młodzieżowe w Polsce

Organizujemy wakacyjne wyjazdy dla nastolatków. Obozy młodzieżowe w Polsce to okazja do bliskiego poznania rodzimej fauny i flory. Piesze wędrówki to także świetny pomysł na aktywny wypoczynek. W 2023 roku na uczestników naszych obozów czekają wyjątkowe atrakcje, wyzwania i przygody. Wspólnie odkrywamy najpiękniejsze górskie zakątki.

Obozy młodzieżowe 2023 – Polska jest piękna!

Jeżeli nie masz pomysłu na to, gdzie wysłać swoje dziecko na wakacje, podpowiadamy. Organizujemy obozy młodzieżowe w 2023 roku w Polsce. Zabierzemy Twoje dziecko w góry i pokażemy mu, jak radzić sobie z dala od cywilizacji.

Kąpiel w strumieniu? Noclegi pod namiotem? Elementy survivalu? Jeżeli nastolatek chce przeżyć przygodę życia, koniecznie musi nam towarzyszyć! Zapewniamy, że będzie bardzo ciekawie.

Kontakt z naturą

Jako rodzic martwisz się, że Twoje dziecko ciągle korzysta z gadżetów elektronicznych? Postaramy się, aby po powrocie z naszego obozu młodzieżowego w Polsce zwróciło swą uwagę na naturę, przyrodę naszego kraju, by nabyło umiejętności radzenia sobie w terenie (od rozbicia namiotu, przez rozpalenia ognia, rozpoznawanie jadalnych roślin, po gotowanie). Postaramy się, by nasza pasja była inspirująca.

Uczestnicy organizowanych przez nas wędrówek otwierają się na piękno otaczającego świata. Zaczynają dostrzegać różnorodność górskiej przyrody oraz odczuwają radość z pobytu na łonie natury. Na szlaku rodzą się prawdziwe przyjaźnie i szczere relacje, których nie znajdą w wirtualnym świecie.

Wyzwania i przygody

Górskie wędrówki to unikalny sposób na spędzenie wolnego czasu. Niech 2023 rok stanie się okazją do zmiany. Nasz obóz młodzieżowy to znakomity pomysł na pełen przygód pobyt poza domem. Wyprawy w teren łączymy z nauką podstawowych umiejętności wprawnego piechura. Nowe doświadczenia przydadzą się nie tylko podczas naszego obozu, ale także przy innych okazjach. Staramy się zaszczepić u młodych ludzi ciekawość świata i wzbudzić w nich zamiłowanie do różnych form aktywności.

Nasza kadra – ekipa pasjonatów

Tworzymy zespół doświadczonych przewodników i specjalistów. Od lat zajmujemy się organizacją obozów młodzieżowych w Polsce. Dlatego bezpieczeństwo i dobre samopoczucie ich uczestników jest dla nas priorytetem. Mamy doskonały kontakt z młodzieżą. Potrafimy dzielić się naszymi pasjami, wiedzą i doświadczeniem związanym z górskimi wyprawami. Staramy się, by naszym wędrówkom towarzyszyła przyjazna atmosfera.

Wyżywienie i zakwaterowanie na szlaku

Uczestnicy naszych wyjazdów nierzadko wspólnie przygotowują posiłki. Korzystamy z dostępnych udogodnień i schroniskowych węzłów kuchennych. W miarę możliwości stołujemy się też w lokalnych punktach gastronomicznych.

Miejsca naszych noclegów bywają nietypowe. Mogą to być indiańskie wigwamy, tradycyjne namioty bądź górskie schroniska. Każde z nich ma swój niepowtarzalny klimat i urok.

Gry i zabawy integracyjne

Dbamy o to, by pobyt w górach był ciekawy i urozmaicony. Na obozach młodzieżowych w 2023 roku przewidujemy wspólne zabawy i gry integracyjne. W naszej drużynie znajdują się przewodnicy oraz animatorzy czasu wolnego. Dlatego młodym wędrowcom nie grozi nuda. Przy okazji gier terenowych nauczą się korzystać z mapy i kompasu. Rywalizacja i wspólne konkurencje zbliżają uczestników i sprawiają, że nawiązują się trwałe przyjaźnie.

Dlaczego warto z nami wędrować?

Proponujemy wypoczynek z dala od miasta i jego udogodnień. Wspólne wędrowanie to prawdziwa przygoda i świetna forma aktywnego wypoczynku. Co roku zarażamy miłością do gór i dzikiej przyrody, jest to nasza misja. Dlatego zawsze z radością obserwujemy, jak młodzi ludzie nabywają nowe pasje i dzielą nasze zainteresowania. Każdego lata zdobywamy szczyty i odkrywamy na nowo piękno gór. Wierzymy, że w 2023 roku po raz kolejny spotkamy się na szlaku.

Zapraszamy!