Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/codeteam/public_html/owV2/:/usr/php-so/:/etc/pki/:/tmpfs/:/usr/share/php/:/tmp:/AKTYWNY-TRYB-IZOLACJI-PHP.USTAWIENIA=DZIAL-USTAWIENIA-PHP-W-PANELU-VIPSERV-KOMUNIKAT-MOZNA-POMINAC-JESLI-WYSTAPIL-W-INSTALATORZE-OPROGRAMOWANIA-NP-WORDPRESS-W-MOODLE-UTWORZ-KATALOG-MOODLEDATA-RECZNIE-PRZEZ-FTP-LUB-SHELL:/home/codeteam/public_html/owV2/../moodledata/) in /home/codeteam/public_html/owV2/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Obozy młodzieżowe - Góry - Karpaty i Sudety - Obozy Wędrowne

obozy młodzieżowe

Proponujemy niesamowitą przygodę – oferujemy aktywnie spędzony czas w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Gwarantujemy porządną dawkę wiedzy i umiejętności, które przydadzą się podczas wielu wypraw w teren i nie tylko. Brzmi interesująco? Zapraszamy na obozy młodzieżowe w górach! To wyjątkowa okazja, żeby nastolatki skorzystały z dobroci, jakie daje nam świat przyrody. 

Nasze wyprawy to nie tylko marsz! To survival – spanie w namiotach, czerpanie wody z potoków, przekraczanie granic, aktywne wyzwania, obserwowanie fauny i flory, mierzenie się z pogodą i wiele innych elementów, których na próżno szukać w mieście. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów i doświadczonych licencjonowanych przewodników. 

Korzystamy z tego, co oferuje nam natura 

Skorzystanie z naszej oferty to nie tylko zapewnienie dziecku zajęcia na kilka dni, ale przede wszystkim unikalny sposób spędzania wolnego czasu, który niesie za sobą wiele emocji, nauki i praktycznych umiejętności. W zależności od typu obozu młodzież ma okazję poznać świat ptaków, roślin czy zwierząt. To niezwykła okazja, żeby na własnej skórze poczuć, jak to jest dążyć do celu i osiągnąć satysfakcje ze zdobycia szczytu. Nagrodą za trud są niesamowite przeżycia, unikalne wspomnienia, bliski kontakt z naturą i malownicze widoki. To elementy, których nie da się niczym zastąpić.

Czas spędzony z ludźmi o wspólnej pasji

Jak to mówią – nic tak nie łączy ludzi jak wspólna pasja. Dlatego nasze obozy wędrowne w górach i nie tylko to świetna okazja do nawiązania wartościowych znajomości i przyjaźni, które mogą w przyszłości zaowocować wieloma wspólnymi przygodami. Młodzież zyskuje czas na rozmowy, zabawy czy wspólne pokonywanie przeszkód z dala od codziennych udogodnień oraz pochłaniającego internetu. Podczas wędrówki warto współpracować, dzielić się doświadczeniami i troszczyć o kompana, co skutkuje wyjątkowymi relacjami zbudowanymi na ciekawości odkrywania świata i zaufaniu. 

Na naszych obozach zdobywamy góry, przecieramy szlaki, pokonujemy strumienie i obserwujemy przyrodę – zachęcamy młodzież do korzystania z tego, co oferuje nam natura. Sprawdź szczegóły wypraw i pozwól swojemu dziecku przeżyć niezapomnianą przygodę. 

×