Obozy młodzieżowe 2023

Proponujemy niesamowitą przygodę – oferujemy aktywnie spędzony czas w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Gwarantujemy porządną dawkę wiedzy i umiejętności, które przydadzą się podczas wielu wypraw w teren i nie tylko. Brzmi interesująco? Zapraszamy na obozy młodzieżowe w górach! To wyjątkowa okazja, żeby nastolatki skorzystały z dobroci, jakie daje nam świat przyrody.

Nasze wyprawy to nie tylko marsz! To survival – spanie w namiotach, czerpanie wody z potoków, przekraczanie granic, aktywne wyzwania, obserwowanie fauny i flory, mierzenie się z pogodą i wiele innych elementów, których na próżno szukać w mieście. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów i doświadczonych licencjonowanych przewodników.

Korzystamy z tego, co oferuje nam natura

Skorzystanie z naszej oferty to nie tylko zapewnienie dziecku zajęcia na kilka dni, ale przede wszystkim unikalny sposób spędzania wolnego czasu, który niesie za sobą wiele emocji, nauki i praktycznych umiejętności. W zależności od typu obozu młodzież ma okazję poznać świat ptaków, roślin czy zwierząt. To niezwykła okazja, żeby na własnej skórze poczuć, jak to jest dążyć do celu i osiągnąć satysfakcje ze zdobycia szczytu. Nagrodą za trud są niesamowite przeżycia, unikalne wspomnienia, bliski kontakt z naturą i malownicze widoki. To elementy, których nie da się niczym zastąpić.

Czas spędzony z ludźmi o wspólnej pasji

Jak to mówią – nic tak nie łączy ludzi jak wspólna pasja. Dlatego nasze obozy wędrowne w górach i nie tylko to świetna okazja do nawiązania wartościowych znajomości i przyjaźni, które mogą w przyszłości zaowocować wieloma wspólnymi przygodami. Młodzież zyskuje czas na rozmowy, zabawy czy wspólne pokonywanie przeszkód z dala od codziennych udogodnień oraz pochłaniającego internetu. Podczas wędrówki warto współpracować, dzielić się doświadczeniami i troszczyć o kompana, co skutkuje wyjątkowymi relacjami zbudowanymi na ciekawości odkrywania świata i zaufaniu.

Na naszych obozach zdobywamy góry, przecieramy szlaki, pokonujemy strumienie i obserwujemy przyrodę – zachęcamy młodzież do korzystania z tego, co oferuje nam natura. Sprawdź szczegóły wypraw i pozwól swojemu dziecku przeżyć niezapomnianą przygodę.

Twoje dziecko marzy o wakacjach innych niż wszystkie? Letnie wyjazdy, a zwłaszcza kolonie i obozy młodzieżowe, które organizujemy to niezapomniana przygoda! Niech lato 2023 roku zapisze się w pamięci Twojej nastoletniej pociechy, jako czas pełen wyzwań, osiągnięć i nieograniczonych możliwości w ramach bezpiecznej zabawy. Proponujemy różne formy wypoczynku dostosowane do sprawności i wieku uczestników.

czytaj więcej

Kolonie i obozy młodzieżowe

Beztroskie lato to dla dzieci i młodzieży okazja do wypoczynku. Nie pozwól jednak, aby nastolatek spędzał całe dnie na bezmyślnym przeglądaniu internetu. Alternatywą dla wakacyjnej nudy są nasze kolonie i obozy młodzieżowe. Organizujemy je w najbardziej atrakcyjnych turystycznie rejonach Polski lub za granicą. Uczestnicy mają okazję zwiedzać największe europejskie stolice bądź podziwiać piękno otaczającej ich przyrody.

Wakacyjne wędrowanie

Polecamy różne formy wyjazdów. Bardzo popularne są nasze wakacyjne obozy młodzieżowe z oferty na 2023 rok – obozy wędrowne dla młodzieży. Młodzi ludzie przemierzają szlaki i zdobywają wiedzę na temat przyrody (przewodnicy opowiadają podczas wędrówek np. o szlakach górskich, geologii, zwierzętach, roślinach). Najczęściej miejscem naszych wędrówek są Parki Narodowe (Bieszczadzki, Karkonoski, Pieniński, Tatrzański, Gór Stołowych). W trakcie wędrówek rodzą się nowe przyjaźnie. Nasi przewodnicy i animatorzy czasu wolnego troszczą się o to, by nie brakowało dodatkowych atrakcji. Oprócz codziennych wyzwań na młodzież czekają także gry terenowe, zabawy integracyjne i inne ciekawe zajęcia.

Kolonie młodzieżowe

Marsze na szlaku to oferta dla najwytrwalszych piechurów. Ciekawym świata nastolatkom, którzy preferują mniej intensywne tempo, polecamy kolonie młodzieżowe. Wybieramy wyłącznie sprawdzone ośrodki wypoczynkowe. Dbamy o to, by w programie wyjazdu znalazły się atrakcyjne dla tej grupy wiekowej zajęcia. W 2023 roku planujemy wiele niespodzianek dla nastoletnich uczestników naszych wakacyjnych wyjazdów. Nasze kolonie mają jeden temat – są to Kolonie Na Szlaku. Nasza codzienna aktywność dotyczy przyrody, elementów przyrodniczego survivalu (nie strzelamy do siebie z kolorowych kulek). Uczymy się rozpalić ogień, przejść przez most linowy, zbudujemy dom na drzewie, zrobimy leśną pizzę.

Doświadczona ekipa

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, profesjonalna kadra i dobry kontakt z młodzieżą. Dlatego nasze kolonie i obozy młodzieżowe organizujemy, skupiając się na tym, by przewodnicy, opiekunowie posiadali odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. Zarówno nasi pracownicy, jak i osoby, z którymi współpracujemy, mają wysokie kwalifikacje. Chętnie dzielą się swoją wiedzą i w przystępny sposób przekazują ją młodym ludziom. Najważniejszą dla nas sprawą jest to, by nie zanudzić, a zainteresować Uczestników. Przypominamy, że nasze biuro założyli przewodnicy, krajoznawcy. Lubimy aktywność, wędrówki, przyrodę. Chcemy to przekazywać.

Zakwaterowanie

Na naszych wyjazdach wiele się dzieje, znajdujemy jednak czas na odpoczynek. Uczestnicy obozów młodzieżowych organizowanych w 2023 roku mogą liczyć na nietypowe miejsca noclegowe. Czekają na nich m.in. indiańskie tipi, tradycyjne namioty czy noclegi w górskich schroniskach. Z kolei wypoczywający na koloniach mają do dyspozycji kwatery o wysokim standardzie. Wybieramy obiekty, które zapewnią młodym ludziom komfortowy, wygodny pobyt, a w pobliżu znajduje się sporo zielonego terenu do aktywności.

Wyżywienie na koloniach i obozach młodzieżowych

Aby młodzież miała siły i energię niezbędną do uczestniczenia w licznych atrakcjach, musi korzystać z regularnych posiłków. Na koloniach i obozach młodzieżowych, które organizujemy, dzieci jedzą smaczne dania. Ośrodki stacjonarne zapewniają kolonistom pełne wyżywienie. Natomiast uczestnicy obozów wędrownych nierzadko wspólnie przygotowują posiłki. Dla młodych miłośników gotowania jest to dodatkowa atrakcja.

Niezapomniane przygody – obozy młodzieżowe 2023

Dla nastolatków, którzy dotąd stronili od aktywności fizycznej, wakacyjne wędrówki po górskim szlaku mogą stać się nową pasją. Zapraszamy też młodych zapaleńców, dla których obozy młodzieżowe w 2023 roku będą już kolejną okazją do spotkania się z naszą ekipą. Cieszą nas ich pozytywne opinie i wspomnienia przeżytych razem wspólnych wypraw. Z dumą i satysfakcją dzielimy się naszym zamiłowaniem do gór i pieszych wędrówek. Do przyrody. Chcielibyśmy rozkochać młodzież w otaczającej nas dzikiej przyrodzie. Bo jak się coś kocha, to się o to dba.

Kolonie i obozy młodzieżowe – pomysł na lato!

Letnia beztroska nie oznacza lenistwa. Choć jest to czas odpoczynku od zajęć szkolnych, warto go mądrze wykorzystać. Kolonie i obozy młodzieżowe, które organizujemy to szansa na rozwinięcie nowych pasji. Poznawanie ciekawych miejsc, innych krajów i kultur poszerza horyzonty i sprawia, że młody człowiek zmienia myślenie o świecie.

Niezależnie do tego, czy jest to obóz wędrowny, czy kolonia, wyjazd krajowy, czy zagraniczny, warto wybrać się tam z nami! Jak co roku również latem 2023 roku będziemy gotowi na nowe wakacyjne przygody.

Zapraszamy!