Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/codeteam/public_html/owV2/:/usr/php-so/:/etc/pki/:/tmpfs/:/usr/share/php/:/tmp:/AKTYWNY-TRYB-IZOLACJI-PHP.USTAWIENIA=DZIAL-USTAWIENIA-PHP-W-PANELU-VIPSERV-KOMUNIKAT-MOZNA-POMINAC-JESLI-WYSTAPIL-W-INSTALATORZE-OPROGRAMOWANIA-NP-WORDPRESS-W-MOODLE-UTWORZ-KATALOG-MOODLEDATA-RECZNIE-PRZEZ-FTP-LUB-SHELL:/home/codeteam/public_html/owV2/../moodledata/) in /home/codeteam/public_html/owV2/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Obozy Sudety - Obozy Wędrowne

obozy w sudetach

Jako licencjonowani przewodnicy górscy i terenowi w 2011 roku postanowiliśmy przywrócić obozy wędrowne do łask. Udało się! Od tego czasu maszerowało z nami już wiele zadowolonych osób żądnych przygód i wyzwań. Organizujemy wyprawy po Sudetach i nie tylko – to wyjątkowa okazja do odkrywania świata przyrody w aktywny sposób. 

W drogę ku przygodzie

Nasza oferta jest skierowana dla każdego, kto chce spróbować swoich sił na szlaku – od początkujących osób, które szukają urozmaicenia standardowych wycieczek, po miłośników gór i malowniczych krajobrazów. Przygotowaliśmy kilka poziomów trudności dostępnych tras, więc bez obaw znajdziesz coś idealnego dla siebie. 

To prawdziwy obóz wędrowny pełen przygód i wyzwań! Podczas kilkudniowej wyprawy maszerujemy z plecakiem przez całe pasmo górskie w zachwycających okolicznościach przyrody, obcując z florą i fauną. Czasem trzeba przejść przez strumień, spać w namiocie czy przygotować posiłek przy ognisku, a innym razem zaskoczeniem okazuje się deszcz albo inna nagła sytuacja. 

To też świetna okazja do poznania ludzi o wspólnej pasji i nawiązania ciekawych relacji. Na trasie warto współpracować i wymieniać się doświadczeniami. Za organizacje i plan wyprawy odpowiedzialni są licencjonowani przewodnicy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników, przekazują cenne uwagi i wskazówki, a także dzielą się swoją wiedzą i uczą praktycznych rozwiązań podczas survivalowej trasy. Dodatkowo w niektórych obozach biorą również udział specjaliści z różnych dziedzin, np. ornitologi czy botaniki i zielarstwa.

Porzuć miasto i postaw na aktywny wypoczynek 

Spędź czas aktywnie! Nasze obozy odbywają się w różnych lokalizacjach, a jedną z nich są malownicze Sudety. Każdy, kto marzy o wyrwaniu się na chwilę z miejskiego zgiełku i odpoczynku od codziennych obowiązków, znajdzie ukojenie wśród drzew i krzewów na leśnych ścieżkach. Podczas wędrówki pojawiają się okazje do zwiedzania też niewielkich miasteczek i wsi mijanych po drodze, starych ruin czy ciekawych lokalizacji, jak ukryte w gęstwinie jezioro czy krystalicznie czysty strumyk. 

Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji i odbycia niesamowitej przygody – szlak czeka! 

×