Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/codeteam/public_html/owV2/:/usr/php-so/:/etc/pki/:/tmpfs/:/usr/share/php/:/tmp:/AKTYWNY-TRYB-IZOLACJI-PHP.USTAWIENIA=DZIAL-USTAWIENIA-PHP-W-PANELU-VIPSERV-KOMUNIKAT-MOZNA-POMINAC-JESLI-WYSTAPIL-W-INSTALATORZE-OPROGRAMOWANIA-NP-WORDPRESS-W-MOODLE-UTWORZ-KATALOG-MOODLEDATA-RECZNIE-PRZEZ-FTP-LUB-SHELL:/home/codeteam/public_html/owV2/../moodledata/) in /home/codeteam/public_html/owV2/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Obozy w Tatrach - Obozy Wędrowne

obozy w karpatach

Masz ochotę przeżyć niesamowitą wyprawę, korzystając z uroków malowniczych Tatr czy Bieszczad? Zapraszamy na obozy wędrowne! Organizujemy je z myślą o osobach, które uwielbiają aktywnie spędzać czas, pokonywać przeszkody, poznawać wyjątkowe miejsca, a przede wszystkim kochają obcowanie z naturą. Nasze wędrówki to nie tylko marsz po szlakach, ale też spora dawka wiedzy i praktyki prezentowana przez specjalistów i przewodników górskich. 

Czas na przygodę!

Propozycja spędzania z nami czasu w terenie jest skierowania nie tylko do pasjonatów takich rozrywek, ale do wszystkich osób, które szukają niezapomnianych przygód. W trasę wyruszają z Tobą ludzie, którzy od 2011 roku dzielą się z innymi swoim doświadczeniem i miłością do gór, organizując unikalne obozy wędrowne. Podczas marszu masz okazję poznać tajniki zielarstwa, ornitologi, survivalu i spędzić czas z dala od obowiązków i miejskiego gwaru. Na szlaku liczy się spokój i obcowanie z naturą, obserwowanie z bliska gatunków roślin i zwierząt oraz poznawanie praktycznych sposobów na radzenie sobie z trudnościami pojawiającymi się podczas wypraw przyrodniczych. 

Proponujemy od kilku do kilkunastu dni spędzonych pośród drzew – będziemy spać w namiotach, schroniskach górskich, a nawet w traperskich chatach. Podczas wyprawy zdarzyć się może konieczność wspinaczki, przejścia przez strumień czy rozpalenia ogniska w celu przygotowania posiłku w terenie. 

Obozy wędrowne są organizowane w kilku stopniach trudności, więc każdy zainteresowany znajdzie odpowiedni poziom dla swoich możliwości. Dużą wagę przykładamy też do bezpieczeństwa – jesteśmy licencjonowanymi przewodnikami górskimi i terenowymi, mamy doświadczenie oraz wiedzę, z których nie tylko korzystamy, ale też dzielimy się nią z uczestnikami, dając im szansę na samodzielne działanie.

Lubisz wyzwania? Obóz wędrowny jest dla Ciebie!

Masz ochotę eksplorować Tatry, Bieszczady, a może interesuje Cię jeszcze inny krajobraz? Zapraszamy na obozy wędrowne – gwarantujemy niesamowite przeżycia i wspomnienia na całe życie. Pakuj plecak, zakładaj wygodne buty i ruszaj z nami na szlak! Piękna bieszczadzka czy tatrzańska przyroda czeka na odkrycie i zasługuje na zachwyty.

×