Półkolonie

Wakacje to nie tylko przerwa od szkoły, ale możliwość spędzenia czasu w aktywny i ciekawy sposób. Dla tych, którzy nie chcą się nudzić nasze wycieczki i warsztaty będą idealną opcją i świetną przygodą!

Aktywne półkolonie lato 2023

Półkolonie dla dzieci i młodzieży przez nas organizowane są oparte o ciekawy program, aktywność fizyczną i zakładają bezpieczne i sprawdzone scenariusze wypraw i warsztatów. „Półkolonie Na Szlaku” organizowane przez naszą fundację niepozbawione są emocji i niezapomnianych przeżyć. Gwarantujemy starannie zaplanowane i przeprowadzone przez doświadczonych licencjonowanych przewodników górskich i terenowych wyjazdy na szlak i nie tylko! Pamiętaj, że z nami jesteś w dobrych rękach!

 

Z nami możesz:

  • wędrować po lasach
  • wędrować po miastach
  • wędrować po parkach
  • podglądać przyrodę
  • podglądać architekturę
  • połączyć zabawę z nauką (organizujemy warsztaty, gry i inne aktywności)

Zapomnij o nudzie!

Wiele przydatnej wiedzy i nowych umiejętności

Wakacje to bardzo ważny okres dla dzieci, nie tylko ze względu na czas wolny od szkoły. Młodzież uczy się nieustannie nowych rzeczy, a przerwa od edukacji „w ławce” to odpowiedni czas na coś równie pożytecznego, ale podanego w dużo przyjemniejszy sposób. Rozwijanie pasji i odkrywanie nowych zagadnień to coś, co dzieci chętnie praktykują na łonie natury, na warsztatach czy wycieczkach. Związane z tym dobra zabawa, emocje, możliwość dotknięcia i przeżycia tego, co w szkole jest tylko na zdjęciach, sprawia, że w dzieciach budzi się ciekawość i chęć poznawania świata. Dlatego aktywne półkolonie to propozycja, która może wpłynąć pozytywnie na rozwój wiedzy i umiejętności dzieci i młodzieży.

Półkolonie jako sposób na nowe przyjaźnie

Równie ważne, co wiedza i odrywanie świata jest też poznawanie rówieśników, tworzenie nowych znajomości, a co za tym idzie – rozwijanie umiejętności interpersonalnych, pracy w grupie i lepszego odnajdywania się wśród ludzi. Półkolonie w wakacje 2023 to może być ten moment, kiedy Wasze pociechy poznają nowych przyjaciół, otworzą się na innych ludzi, czy nauczą się funkcjonować w grupie. Aktywności i wyzwania w nowym gronie znajomych to często niezapomniane i ważne przeżycia dla młodych ludzi na całe życie.

Bezpieczne aktywności dla młodzieży

Wakacje trwają aż dwa miesiące, trudno, by przez ten czas rodzice mogli bez przerwy zajmować się swoimi pociechami. Warto wykorzystać ten okres dobrze i zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i odpowiednią opiekę. Półkolonie dla dzieci to niejednokrotnie najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie, gdy rodzice muszą chodzić do pracy. Spędzanie czasu w grupie pod okiem odpowiednio przygotowanych specjalistów, również pod względem pierwszej pomocy, pozwala być spokojnym rodzicom i opiekunom. Odpowiednio przygotowane zaplecze medyczne sprawia, że nawet wycieczki w najgłębsze ostępy dzikiej natury z naszą ekipą są dobrze zaplanowane, przemyślane i bezpieczne dla wszystkich uczestników wypraw.

Półkolonie z odpowiednią kadrą

Dbamy o to, by uczestnicy różnego typu aktywności, jakie organizujemy, byli bezpieczni, zmotywowani do odkrywania nowych rzeczy i zadowoleni z tego, co zobaczą i przeżyją. Najmłodsze pokolenia często są najbardziej wymagającymi klientami i najsurowszymi sędziami w ocenie tego, co im się oferuje. Jednak nauczeni doświadczeniem wiemy jak zdobyć ich zaciekawienie i zyskać uznanie naszych działań. Z dumą możemy pochwalić się licznymi pochlebnymi komentarzami ze strony zadowolonych klientów. Wiemy jak prowadzić warsztaty czy wyprawy, by zaciekawić nawet najbardziej sceptycznie nastawionych uczestników wycieczek. Dlatego, jeśli Wasze pociechy jeszcze nie miały okazji uczestniczyć w tego rodzaju aktywnościach lub mają jakieś obawy, to w te wakacje mogą spróbować czegoś, co będą chciały zdecydowanie powtórzyć.

Dobra zabawa, niezapomniane przeżycia, aktywności w grupie rówieśników, moc wrażeń i wspomnień na całe życie, a ponadto duża porcja wiedzy o świecie przyrody podana w przyjemny i ciekawy sposób – półkolonie z nami to świetna przygoda, która czeka na młodych odkrywców. Warto postawić na aktywne i bezpieczne spędzanie wakacji, by nie był to czas stracony. Zapraszamy do kontaktu z nami, by zapoznać się szczegółowo z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i pomożemy wybrać odpowiednią opcję dla Twojego dziecka.