Wycieczki szkolne - zorganizuj to z nami!

Nasze bogate doświadczenie w branży turystycznej sprawia, że możemy pochwalić się urozmaiconą ofertą skierowaną dla dzieci i młodzieży. Organizacja wycieczek szkolnych dla różnych grup wiekowych wymaga sporej elastyczności. Realizujemy zlecenia na wyjazdy klasowe krajowe i zagraniczne. Wspólnie odkrywamy uroki największych atrakcji przyrodniczych lub zwiedzamy miasta.

Autorski program wycieczek

Zrealizujemy dowolny pomysł na wyjazd integracyjny lub edukacyjny. Na naszych wycieczkach nie ma miejsce na nudę! Zapraszamy nauczycieli i wychowawców, którzy chcą zapewnić swoim uczniom ciekawy, a zarazem urozmaicony pobyt na łonie natury lub poznać zabytki największych miast.

W programie szkolnych wyjazdów znajdują się elementy edukacyjne. Ich formę dostosowujemy do wieku uczestników wyjazdu. Dążymy do tego, by uczniowie zdobywali wiedzę poprzez bezpośredni kontakt z przyrodą, zwiedzanie, a nawet poprzez poznawanie innych kultur. Nie brakuje także czasu na dobrą zabawę i klasową integrację. Sprzyja temu swobodny charakter wyjazdu.

Reasumując. Stworzymy wycieczkę szkolną w dowolnym kierunku pod wasze potrzeby. Łączymy na wycieczkach edukację, zabawę i wypoczynek.

Wykwalifikowana kadra

Nasze biuro turystyki założone zostało przez licencjonowanych przewodników miejskich, terenowych, górskich. Przez krajoznawców, którzy chcieli innym ułatwiać poznawanie świata. Część z nas była nauczycielami.

Nasi pracownicy oraz osoby, z którymi współpracujemy, wyróżniają się ogromną wiedzą i chętnie się nią dzielą. Co ważne, potrafią w przystępny sposób przekazać ją najmłodszym. Dlatego uczestnicy wycieczek szkolnych z zaciekawieniem i uwagą poznają szczegóły związane z miejscami, które odwiedzają.

Przyjazne usposobienie członków zespołu oraz ich świetne podejście do dzieci i młodzieży to nasz kolejny atut. Jeżeli korzystamy z usług osób spoza naszego teamu, wybieramy wyłącznie licencjonowanych przewodników, wykwalifikowanych pilotów oraz sprawdzonych animatorów czasu wolnego. Dzięki dobrej organizacji i znajomości wśród kolegów z branży nasze wycieczki klasowe są zawsze dopracowane.

Sprawdzone obiekty noclegowe

W naszej ofercie znajdują się zarówno wypady jednodniowe, jak i kilkudniowe pobyty. Zajmujemy się organizacją noclegów. Rodzaj kwatery dopasowujemy do budżetu i wymagań zleceniodawcy. Zawsze są to bezpieczne miejsca wyposażone w najważniejsze udogodnienia. Dlatego nawet tanie wycieczki szkolne z noclegiem mają określony standard.

Dbamy też o to, by uczestnicy wycieczki klasowej mogli skorzystać z dobrego wyżywienia. Zwykle proponujemy posiłki na miejscu zakwaterowania. Jeżeli jednak plan dnia nie pozwala wrócić na czas na obiad lub obiadokolację, korzystamy z usług sprawdzonych restauracji.

Bezpieczny transport

W zależności od potrzeb organizujemy także transport. Obejmuje on przejazd dzieci lub młodzież szkolnej na miejsce wycieczki oraz powrót.

Na wycieczki wyruszamy autokarami, koleją, samolotami – w zależności od kierunku wycieczki i możliwości.

Polecamy wycieczki pociągami. To przygoda, a dla wielu Uczestników atrakcja sama w sobie. Jeśli korzystamy z przejazdu koleją, to przy wycieczkach wielodniowych możemy w miejscu docelowym zapewnić transport autokarowy. Przy wycieczkach do dużych miast (np. do Gdańska, Krakowa, Warszawy czy Wrocławia), gdy nie wyjeżdżamy za jego granice, miejsce noclegowe zapewniamy w bezpośredniej bliskości dworca kolejowego, a na miejscu poruszamy się pieszo oraz komunikacją miejską (np. metrem czy tramwajami).

Nie raz lataliśmy na wycieczki samolotami. Nasi przewodnicy byli z Wami na wycieczkach szkolnych samolotowych np. w Barcelonie, Londynie, Paryżu, Rzymie, a nawet w Nowym Jorku. Polecamy nasze wycieczki lotnicze do Chorwacji, Izraela i Portugalii.

Jeżeli specyfika wyjazdu wiąże się z częstymi przejazdami, autokar pozostaje do dyspozycji uczestników przez cały czas trwania wycieczki klasowej.

Po naszej stronie leży sprawna organizacja transportu. Przewoźnicy, z którymi współpracujemy, mają doświadczenie w obsłudze dzieci i młodzieży. Znają i stosują wymagania prawne dotyczące bezpieczeństwa najmłodszych. Zatrudnieni w nich kierowcy cechują się wysoką kulturą osobistą.

Sprawdź naszą ofertę wycieczek szkolnych po Polsce
Sprawdź naszą ofertę wycieczek szkolnych za granicę

Niezapomniana przygoda

Niezależnie od tego, gdzie chcecie wyjechać, z nami wszystko się uda. Wspólnie ustalimy przemyślany program szkolnej wycieczki. Możecie również powierzyć nam całą organizację, wskazując jedynie kierunek wyjazdu. Nie macie pomysłu na to, gdzie jechać? Nie szkodzi, chętnie doradzimy również w tej kwestii. Znajdziemy atrakcyjne miejsce w każdym zakątku Polski. Interesują Was tanie wyjazdy klasowe? Postaramy się spełnić Wasze oczekiwania, nawet przy ograniczonym budżecie.

Uważamy, że gwarancją udanej wycieczki jest między innymi dobry humor i pozytywne nastawienie jej uczestników. Dlatego cieszą nas szczere emocje oraz dziecięca ciekawość. Pełna wrażeń wyprawa to zarówno wypad w góry, czy nad jezioro, jak i edukacyjny pobyt w centrum stolicy. Dla uczniów szkół podstawowych i średnich każdy szkolny wyjazd to niezapomniana przygoda oraz okazja do integracji z rówieśnikami.

Jeżeli poszukujecie profesjonalnej i kompleksowej oferty, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Organizacja wycieczek klasowych to jedna z wielu świadczonych przez nas usług turystycznych. Zapraszamy!