Wycieczki dla nauczycieli

Dobrzy wychowawcy i pedagodzy wkładają wiele serca w swoją codzienną pracę. Bardzo ważnym czasem wygospodarowanym przez szkołę, przez grono nauczycielskie, powinien każdego roku być czas wycieczki integracyjnej, krajoznawczej, wypoczynkowej. Nasza oferta wycieczek dla nauczycieli pozwoli zorganizować wyjazd, na którym pracownicy szkoły odpoczną od swoich obowiązków, zaczerpną nowego, zintegrują się.

Zasłużony wypoczynek dla nauczycieli

Wiele tygodni niełatwej przecież pracy w szkole. Wyzwaniem są nie tylko procedury, ale i uczniowie, często w komplecie z rodzicami. Jako byli nauczyciele coś o tym wiemy. Nierzadko oprócz lekcji nauczyciele prowadzą jeszcze zajęcia dodatkowe. Gdy wyjeżdżają ze swoimi uczniami, muszą pełnić role opiekunów. Niewiele zostaje im czasu na beztroskie zwiedzanie. Chcemy to zmienić. Dlatego właśnie organizujemy wycieczki dla nauczycieli. Zasługują na to, by w swobodnej atmosferze spędzić kilka ekscytujących dni.

Niezapomniane atrakcje

Niezależnie do wybranego kierunku wyjazdu, na jego uczestników czekają liczne atrakcje. Organizujemy wycieczki dla nauczycieli w dowolne miejsce w Polsce lub za granicą. Malownicze pejzaże regionów górskich, nadmorskich plaż czy jezior to sceneria stworzona wręcz do aktywności na świeżym powietrzu. Z kolei zwiedzanie urokliwych zakątków i zabytków miast jest okazją do poszerzenia swojej wiedzy. Dbamy o proporcje pomiędzy aktywnym zwiedzaniem a wypoczynkiem. Te proporcje ustalamy w Wami.

Wspólna integracja

Udany wypoczynek w gronie kolegów i koleżanek z pracy łączymy z integracją. Nauczyciele, którzy przez cały rok pozostają pod czujną obserwacją uczniów, podczas wyjazdów mogą wreszcie poczuć się swobodniej. Okazją ku temu są wspólne wędrówki na szklaku lub spacery podczas zwiedzania. Wspólna uroczysta kolacja w dobrym hotelu, wyjście na koncert lub grill w uroczych ogrodach agroturystyki, zatopionej gdzieś w naturze. Aktywności te nie tylko dostarczają im wielu wrażeń, ale także pozwalają na swobodne rozmowy.

Na życzenie możemy zorganizować imprezę integracyjną lub specjalny program wycieczki uwzględniający potrzeby grupy w zakresie poprawy relacji czy komunikacji.

Noclegi w sprawdzonych obiektach

Dysponujemy sprawdzoną bazą komfortowych hoteli i obiektów noclegowych. W końcu wycieczki dla nauczycieli organizujemy od 2011 roku. Jeśli chcecie nocować w zacisznym górskim pensjonacie – załatwimy to. Jeśli wybór padnie na agroturystykę przy mazurskim jeziorze – podołamy. Jeśli ma to być nadmorski hotel w kategorii czterech gwiazdek – zarezerwujemy. Wszystko w zależności od budżetu zleceniodawcy możemy zaproponować ofertę noclegów w wysokiej klasy hotelach lub wybrać wersję ekonomiczną. W każdym wariancie dbamy o to, by miejsce noclegowe spełniało określone standardy. Dlatego wstępnie proponujemy pokoje z łazienkami. Na organizowanych przez nas wycieczkach oferujemy pełne wyżywienie u sprawdzonych kuchmistrzów. Ilość zamawianych przez nas posiłków zależy od woli Uczestników. Od jednego posiłku np.. śniadania, przez śniadanie i obiadokolację, aż po trzy a nawet cztery posiłki w ciągu dnia.

Doświadczona kadra

Przy realizacji wycieczek nauczycielskich, szkolnych zatrudniamy doświadczonych pilotów i przewodników. Wyróżnia ich nie tylko doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, ale także ogromne zaangażowanie i pasja, z jaką wykonują swoją pracę. Nasza ekipa chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz zachęca uczestników wycieczki do aktywności. Nauczyciele mogą też liczyć na niezbędną pomoc.

Jeżeli skorzystamy z oferty naszych współpracowników, stawiamy im podobne wymagania. Zawsze dążymy do tego, by wycieczkę obsługiwały zaufane osoby.

Kompleksowa organizacja

Każde zlecenie traktujemy z takim samym zaangażowaniem. Oferta wycieczek dla nauczycieli wymaga od nas sporej elastyczności. Forma wyjazdu, kierunek oraz przewidziane atrakcje dostosowujemy do celu i wymagań określonych przez zleceniodawców.

Może to być jednodniowy wypad z okazji Dnia Nauczyciela lub kilkudniowy wypoczynek podczas przerwy wakacyjnej. Wycieczki weekendowe w trakcie roku szkolnego również cieszą się sporym powodzeniem.
Zorganizujemy niezbędny transport, zakwaterowanie, wyżywienie oraz bilety wstępu do obiektów kulturalnych bądź rozrywkowych.

Wszystkich zainteresowanych ofertą przygotowaną dla nauczycieli i pracowników szkół, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.