Obóz wędrowny Sudety

Jako licencjonowani przewodnicy górscy i terenowi w 2011 roku postanowiliśmy przywrócić obozy wędrowne do łask. Udało się! Od tego czasu maszerowało z nami już wiele zadowolonych osób żądnych przygód i wyzwań. Organizujemy wyprawy po Sudetach i nie tylko – to wyjątkowa okazja do odkrywania świata przyrody w aktywny sposób.

W drogę ku przygodzie

Nasza oferta jest skierowana dla każdego, kto chce spróbować swoich sił na szlaku – od początkujących osób, które szukają urozmaicenia standardowych wycieczek, po miłośników gór i malowniczych krajobrazów. Przygotowaliśmy kilka poziomów trudności dostępnych tras, więc bez obaw znajdziesz coś idealnego dla siebie.

To prawdziwy obóz wędrowny pełen przygód i wyzwań! Podczas kilkudniowej wyprawy maszerujemy z plecakiem przez całe pasmo górskie w zachwycających okolicznościach przyrody, obcując z florą i fauną. Czasem trzeba przejść przez strumień, spać w namiocie czy przygotować posiłek przy ognisku, a innym razem zaskoczeniem okazuje się deszcz albo inna nagła sytuacja.

To też świetna okazja do poznania ludzi o wspólnej pasji i nawiązania ciekawych relacji. Na trasie warto współpracować i wymieniać się doświadczeniami. Za organizacje i plan wyprawy odpowiedzialni są licencjonowani przewodnicy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników, przekazują cenne uwagi i wskazówki, a także dzielą się swoją wiedzą i uczą praktycznych rozwiązań podczas survivalowej trasy. Dodatkowo w niektórych obozach biorą również udział specjaliści z różnych dziedzin, np. ornitologi czy botaniki i zielarstwa.

Porzuć miasto i postaw na aktywny wypoczynek

Spędź czas aktywnie! Nasze obozy odbywają się w różnych lokalizacjach, a jedną z nich są malownicze Sudety. Każdy, kto marzy o wyrwaniu się na chwilę z miejskiego zgiełku i odpoczynku od codziennych obowiązków, znajdzie ukojenie wśród drzew i krzewów na leśnych ścieżkach. Podczas wędrówki pojawiają się okazje do zwiedzania też niewielkich miasteczek i wsi mijanych po drodze, starych ruin czy ciekawych lokalizacji, jak ukryte w gęstwinie jezioro czy krystalicznie czysty strumyk.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji i odbycia niesamowitej przygody – szlak czeka!

ZAPISY
Wędruj z nami ku przygodzie!